Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.aprīlis  


Aicinām pieteikties audžuģimenes!

Katram bērnam ir jāaug ģimenē. Bērnība ir pamats katra cilvēka turpmākai attīstībai. Tomēr ir ģimenes, kuras nespēj nodrošināt labvēlīgus dzīves apstākļus savu bērnu pilnvērtīgai attīstībai. Lai bērniem nebūtu jāaug institucionālā aprūpē, bet pēc iespējas vairāk bērnu augtu ģimenē, Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” sadarbībā ar Bērnu un ģimenes lietu ministriju aicina pieteikties ģimenes, kuras vēlētos iziet apmācību, lai kļūtu par audžuģimenēm, kādam no bērniem, kuriem apstākļi ģimenē nav bijuši labvēlīgi.       

Audžuģimene bārenim vai bez vecāku gādības palikušam bērnam nodrošina aprūpi līdz brīdim, kamēr bērns var atgriezties savā ģimenē vai, ja tas nav iespējams, tiek adoptēts vai viņam nodibināta aizbildnība.

Bērnu un ģimenes lietu ministrija informē, ka 2008.gada aprīlī un maijā tiek plānota audžuģimeņu apmācība Vidzemes reģionā.

Potenciālajiem apmācību dalībniekiem līdz 25.aprīlim lūdzam pieteikties Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā” sociālo pakalpojumu nodaļā ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem Cēsīs, Bērzaines ielā 18, tālrunis 64127898, e-pasts ivita.pukite@dome.cesis.lv, vai pie Bērnu un ģimenes lietu ministrijas Vidzemes reģiona konsultantes Līgas Merginas, Valmierā, Meža ielā 7, e-pasts: konsultants1@apollo.lv. tālr. 64233587 (pirmdienās, ceturtdienās).

 

Informāciju sagatavoja

Ivita Puķīte

Cēsu pašvaldības aģentūras

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”

Sociālo pakalpojumu nodaļas ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem

vadītāja

Tālrunis: 64127898 vai 29432459Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv