Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.aprīlis  


Cēsīs spodrības mēnesis

Lai sapostu pilsētu no ziemā uzkrātajiem sārņiem, 8.aprīlī Cēsīs sākās spodrības mēnesis.

 

Mēnesī līdz 8.maijam pašvaldība organizēs maģistrālo un centra ielu un to nomaļu uzkopšanu, uzkrāto smilšu savākšanu un pērno lapu grābšanu. Darbos tiek iesaistīti bezdarbnieki, kuri jau uzsākuši ielu attīrīšanu no ziemā uzkrātā smilšu slāņa.

 

Pilsētas uzkopšanā tiek aicināti piedalīties arī privātmāju, daudzdzīvokļu namu, iestāžu un uzņēmumu īpašnieki, tādejādi kopējiem spēkiem sapošot pilsētu pavasara un vasaras sezonai. Ierobežotu līdzekļu dēļ pašvaldība šogad neorganizēs bezmaksas atkritumu izvešanu, tāpēc iedzīvotāji aicināti no pērnajām lapām un zaļajiem atkritumiem veidot komposta kaudzes.

 

Pilsētas intensīva uzkopšana sākās jau pagājušajā nedēļā, kad Vangažu firmas „Monitorings GJ” darbinieki apzāģēja zarus 110 ielu malās augošiem kokiem, atbrīvojot tos no veciem, nokaltušiem un bīstamiem zariem. Savukārt Uzvaras bulvārī 60 kokiem tika veidoti vainagi.

Koku vainagu veidošana un kopšana Cēsīs tiek veikta ik pavasari, tādejādi padarot pilsētu arvien sakoptāku un pievilcīgāku. Bez tam koku kopšana nodrošina to atbrīvošanu no bīstamiem zariem, lai tie neapdraudētu gājēju un satiksmes drošību.

 

Pilsētas uzkopšana turpināsies arī Lielajā Talkā, kas visā Latvijā notiks 18.aprīlī. Šajā dienā Cēsu pašvaldība organizēs vairāku pilsētas teritoriju uzkopšanu. Talkai Cēsīs jau pieteikušās vairākas organizācijas un skolas.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv