Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 18.janvāris   Vārda dienu svin: Antons, Antis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.maijs  


Cēsīs piemin Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus

Cēsu pilsētas domē kopš aprīļa beigām ir izstādīts skolotāja un kultūras darbinieka Edgara Vītola veidots stends, kas ataino Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru dzimšanas un cīņu vietas visā Latvijā.

 

Stends veidots kā lielformāta Latvijas karte, un tajā redzami kādreizējie apriņķi un pagasti, kuros atzīmēti E.Vītola izdotajā grāmatā ”Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru dzimšanas un cīņu vietas” aprakstītie notikumi par Lāčplēšiem un to varoņdarbiem visā Latvijā.

 

Edgars Vītols par pirmo stenda apskates vietu izvēlējies Cēsu pilsētas domi, savukārt tālāk stends ceļos uz Cēsu pilsētas izglītības iestādēm. Plānots šādu stendu izvietot arī Rīgā, Kara muzejā.

 

Grāmata tapusi ar Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes atbalstu, un tā plašs izziņas un stingri sistematizēti izvietots materiāls. E.Vītola grāmatas izdotas 1000 eksemplāros, un tās būs iespējams aplūkot gan Cēsu Centrālajā bibliotēkā, gan citās pilsētas bibliotēkās. 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv