Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 7.maijs  


„Cēsis-Kino-Identitāte” izstrādātā „Kino karte” konkursā ieņem 2./3. vietu

26.aprīlī noslēdzās portāla Letonika.lv rīkotais projekta „Latvijas kultūrvides TAKAS” konkurss, kurā jauniešu iniciatīvas projekta „Cēsis-Kino-Identitāte” komandas izstrādātā „Kino karte” kopvērtējumā ieņēma 2./3. vietu.

„Kino kartē” http://www.letonika.lv/groups/default.aspx?cid=1005296 ir apkopotas Cēsu bijušā rajonā uzņemtās filmas un to filmēšanas vietas. Letonika.lv fotogrāfijās apskatāmi vairāk kā 70 objekti jeb filmēšanas vietas mūsdienās. Par dažām filmām ir iespējams arī noklausīties atmiņu stāstus, ko atklāj cēsnieki – Ivars Prauliņš, Astrīda Kamša un Inga Gunta Paegle.

 

„Cēsis-Kino-Identitāte” izveidojās jauniešu iniciatīvas projekta laikā, ko finansēja Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras Ģenerāldirektorāts programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros. Projekts tika īstenots sadarbībā ar Cēsu Pieaugušo izglītības centru. Vairāk par projekta aktivitātēm skatīt:  www.draugiem.lv/cesiskinoidentitate/

 

Konkursā no Cēsīm piedalījās arī takas – „Gaujas iela Cēsīs” un „Palasta iela Cēsīs”.

 

Portāls Letonika.lv izsludinātā projektu konkursa „Latvijas kultūrvides TAKAS” mērķis bija izveidot Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales reģioniem atsevišķi un Latvijai kopumā vienojošu kultūras karti „Takas” – sociālu vietni, kurā paši reģionu iedzīvotāji – gan skolu jaunieši, gan viņu domubiedri – izveido skatījumu uz savas apkārtnes kultūrvidi, raksta mūsdienu vēsturi un atspoguļo to vidi, kurā mīt, satiekas, izklaidējas, izglītojas un arī paši veido. Izceļot katra novada vai pilsētas unikalitāti.

 

Konkursa rezultāti - http://www.letonika.lv/groups/default.aspx?g=3&r=1101244.

Šajā mājas lapā iespējams arī noklausīties 1.maija Latvijas radio 1 programmas „Kultūras Rondo” raidījumu par projektu konkursu „Latvijas kultūrvides TAKAS” – „400 stāstu par Latviju 44 TAKĀS”. Sarunas ar TAKU veidotājiem - organizatoriem, kuratoriem un dalībniekiem.

 

Foto:

„Latvijas kultūrvides TAKAS” kuratore Vidzemes reģionā, Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece: Gunta Romanovska

 

Informāciju sagatavoja:

„Cēsis-Kino-Identitāte” koordinatore

Linda Grundmane

Tālr. 29400554Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv