Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.jūnijs  


7. un 8. jūnijā Cēsīs rallijs!

Ir beigusies ievu ziedēšana Siguldā un pagājis vasaras pirmais rallijs „TALSI”, tuvojas Jāņi un siena laiks. Kamēr nav jāgatavojas papardes zieda meklējumiem vasaras saulgriežos un siena pļaujai, jādodas baudīt burvīgajā Vidzemes sirdī Cēsīs kārtējais rallijs „Cēsis”, kurš pateicoties Cēsu pilsētas, rajona un pagasta pašvaldību atbalstam šai vietā notiks jau sesto reizi. Šogad rallijam ir jauns nosaukums „ERGO rallijs Cēsis”  un šāds tas pateicoties  ģenerālsponsoram AAS „ERGO” būs turpmākos divus gadus.

ERGO rallijs Cēsis ir arī Lietuvas čempionāta posms, kas nozīmē to, ka dalībnieku skaits būs ievērojami lielāks nekā citos Latvijas rallijos. Interesei par Cēsu ralliju un dalību tajā ir izteikušas arī Igaunijas un Krievijas ekipāžas, kā arī piedalīsies arī Latvijā līdz šim neredzētas WRC automašīnas. Ātrumposmi būs ātri, gana grūti, ar daudz viltībām un interesanti gan skatītājiem, gan sportistiem. Cerams, ka šos rallija svētkus neizbojās lietus, bet laika apstākļus mēs nevaram paredzēt un mainīt.

Jūsu ērtībai publicējam ātrumposmu karti un laiku, kad tiek slēgta un atvērta rallija trase. Ja arī neesat rallija līdzjutējs un Jums ērtie ceļi Jums vajadzīgā laikā ir slēgti, lūdzam būt iecietīgiem pret tiem daudziem tūkstošiem līdzjutēju, kuriem katras rallija sacensības ir svētki.

Cēsnieki un Cēsu viesi, esiet laipni aicināti apmeklēt rallija atklāšanu 7. jūnijā Vienības laukumā plkst. 13:00. Kā katru gadu, ERGO rallijs Cēsis sāksies ar  Kārļu ātrumposmu, kurā pirmā automašīna startēs 13:20. Tāpat tradicionāli notiks pilsētas ātrumposms, kurš sākas 17:30.

Ja esiet nolēmuši apmeklēt sacensības, lai nesabojātu šo un nākamos rallijus, esiet disciplinēti un sargiet sevi, ievērojiet lentojumu un apsargu norādījumus. Lūdzam nenobradāt un neizbraukāt zemnieku sējumus un piemājas zemes, savāciet aiz sevis atkritumus (aizrādiet tiem, kas to nedara)  un baudiet ralliju, jo arī nākamos gadus „ERGO Rallija Cēsis” profesionālā organizatoru komanda grib jums sagādāt šos svētkus  - skatīt vaigā savus elkus traucoties pa krāšņās Vidzemes viltīgajiem ceļiem un cīnoties ar konkurentiem par sekunžu simtdaļām un vietām uz pjedestāla 8. jūnijā Vienības laukumā sākot no plkst. 16:00

Tiksimies „ERGO rallijs Cēsis” šā gada 7. un 8.jūnijā. Novēlu  labu noskaņojumu un daudz patīkamu un satraucošu emociju skatītājiem un līdzjutējiem.

Kas pats sevi sargā, to arī rallijs sargā.
Rallija ERGO Cēsis direktors

Pēteris BindersAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv