Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.jūnijs  


7. un 8.jūnijā Cēsīs notiks starptautiskā kaķu izstāde

Šī gada 7. un 8.jūnijā Kaķu mīļotāju klubs „Selēna” rīko starptautisko kaķu izstādi, kas jau piekto gadu norisināsies Cēsīs. Izstādes laikā kaķi sacentīsies par godpilno „Best In Show” titulu, kas tiks piešķirts labākajiem izstādes kaķiem.

 

Šajā izstādē būs apskatāmi vairāk nekā 270 kaķu, kuri ieradīsies no Baltijas valstīm, Somijas, Krievijas un Polijas. Izstādē tiks pārstāvētas 26 dažādas kaķu šķirnes – sākot no pūkainajiem Persijas un populārajiem Britu īsspalvainajiem kaķiem līdz „kailajiem” Sfinksiem un bezastainajiem Kurīlijas bobteiliem.

 

Visus izstādes četrkājainos dalībniekus vērtēs starptautiski kvalificēti FIFe tiesneši no Itālijas, Nīderlandes, Slovēnijas, Norvēģijas un Dānijas. Tiesneši vērtēs katra kaķa atbilstību attiecīgās šķirnes standartiem, tā uzvedību un raksturu. Izstādes noslēgumā tiks izvēlēti labākie izstādes kaķi, kuri iegūs titulu „Best In Show”.

 

„Mums ir liels prieks jau piekto reizi Cēsīs rīkot starptautisko kaķu izstādi, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem un viesiem klātienē apskatīt tik daudz dažādu kaķu šķirņu. Izstādē piedalīsies Latvijas un ārvalstu labākie šķirņu pārstāvji,” stāsta Vineta Svikša, kluba „Selēna” valdes priekšsēdētāja.

 

Izstāde notiks 7. un 8.jūnijā Sporta kompleksā Piebalgas ielā 18, Cēsīs no plkst.10.00 līdz 17.00. Biļešu cena pieaugušajiem 1,50 Ls, bērniem un pensionāriem 1,00 Ls, savukārt pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

 

Nākamā kluba „Selēna” rīkotā starptautiskā kaķu izstāde notiks Rīgā, šī gada 29.-30.novembrī.

 

Kaķu mīļotāju klubs „Selēna” ir Kaķu mīļotāju klubu asociācijas "CFCA" biedrs, kas pārstāv Latviju starptautiskā kaķu mīļotāju federācijā FIFe (Federation International Feline). FIFe ir senākā starptautiskā organizācija, kas tika dibināta 1949.gadā Francijā. FIFe mērķis ir apvienot klubus un klubu asociācijas, kas rūpējas par dažādas izcelsmes un šķirņu kaķiem un to labturību. Šo organizāciju pārstāv 36 valstu pārstāvji.

 

Plašāka informācija:

Vineta Svikša

Kaķu mīļotāju kluba „Selēna” valdes priekšsēdētāja

Tālrunis: +371 29123163

E-pasts: selena@cfca.lv

Mājas lapa: http://www.cfca.lv/selenaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv