Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.jūnijs  


Cēsu novada Sociālajam dienestam jauns specializētais mikroautobuss

Ceturtdien, 10. jūnijā, Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais Dienests” notiks svinīga specializētā mikroautobusa sagaidīšana, pēc kuras mikroautobuss dosies pirmajā braucienā un mājās nogādās bērnus, kuri mācās Cēsu 2.pamatskolas specializētajā programmā. Jaunais mikroautobuss tiks iegādāts ar biedrības Ahimas – Cēsu sadraudzības biedrības, Ingunas Zupas ārsta prakses, SIA „Čiekuri Koks” un SIA „UNITRUCK” atbalstu.

 

Ahimas – Cēsu sadraudzības biedrība Sociālajam dienestam kopā ir uzdāvinājusi 25 000 eiro. Pirmo naudas dāvinājumu specializētā mikroautobusa iegādei Sociālais dienests saņēma 2007.gadā, kad biedrība dāvāja 10 000 eiro, tad 2008.gada nogalē - 10 000 eiro, pērnā gada nogalē – Valsts svētkos - pārstāvji no Ahimas dāvināja vēl 5000 eiro.

 

Ņemot vērā pašvaldības līdzfinansējumu, šī gada sākumā tika pasūtīts jaunais mikroautobuss. Aģentūrai mikroautobuss izmaksās 24145 latus. Jaunais mikroautobuss ir speciāli pielāgots invalīdiem ar funkcionālās attīstības traucējumiem, tas ir papildus aprīkots ar mehanizētu liftu ar vadību no sāna, autobuss vienlaicīgi varēs pārvadāt sešus pasažierus.

 

Aģentūras vecajam mikroautobusam bieži bija vajadzīgi remontdarbi, ziemas apstākļos tā salonā vairs nevarēja nodrošināt pietiekamu siltumu, līdz ar to bērnu pārvadāšana bija apgrūtinoša.

 

Svinīgajā mikroautobusa saņemšanas pasākumā piedalīsies ziedotāji, kā arī skolotājas no Ahimas pašvaldības. Sociālā dienesta direktore un darbinieki izsaka vislielāko pateicību visiem ziedotājiem  - Ahimas – Cēsu sadraudzības biedrībai, Ingunas Zupas ārsta praksei, SIA „Čiekuri Koks” un SIA „UNITRUCK” par sniegto atbalstu jaunā specializētā mikroautobusa iegādei.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pētersone

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749

 

Aleksandrs Abramovs,

Vidzemes Augstskolas 1. kursa students,

praktikants.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv