Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.jūlijs  


Cēsīs uzsākti apjomīgi Festivāla ielas rekonstrukcijas darbi

Cēsīs uzsākti apjomīgi Festivāla ielas rekonstrukcijas darbi, kas paredz ne tikai ielas braucamās daļas seguma, bet arī visas braucamās daļas pamatnes izbūvi, lietus notekūdeņu sistēmas ierīkošanu, gājēju un veloceliņa izbūvi, kā arī apgaismojuma uzstādīšanu.

 

Festivāla ielas posmā no Lenču ielas līdz Dzintara ielai tiks pilnībā nomainīts ielas pamatnes segums, ierīkotas pārējās apakšzemes komunikācijas sistēmas un veikti pārējie būvniecības darbi, savukārt apgaismojums tiks uzstādīts visas ielas garumā līdz pat Birzes ielai.

 

Cēsu pilsētas dome informē, ka darbi notiks divās kārtās. Pirmais ielas rekonstrukcijas posms būs no Lenču ielas līdz Niniera ielai, kuru paredzēts rekonstruēt līdz š.g. 21.augustam, savukārt darbus otrajā ielas posmā no Niniera ielas līdz Dzintara ielai plāno veikt līdz 31. oktobrim.

 

Turpmākos piecus gadus iedzīvotājiem šajā ielā nebūs ļauts jebkādā veidā lauzt, bojāt vai pārrakt jauno ielas segumu, ierīkot apakšzemes komunikācijas (gāze u.c.). Tāpēc šis ir vēl pēdējais brīdis, kad cilvēki var informēt Cēsu pilsētas domes Komunālo nodaļu un kopīgi ieplānot apakšzemes komunikāciju ierīkošanas darbus šajā ielas rekonstrukcijas laikā.  

 

Rekonstrukcijas darbu laikā Festivāla ielā būs ierobežota transporta kustība. Iedzīvotājiem būs nodrošināta piekļūšana saviem īpašumiem, tomēr jārēķinās, ka satiksmes kustība būs apgrūtināta. Savukārt laikā, kad tiks veikta ielas pamatnes seguma nomaiņa un jauna seguma uzklāšana, ielas posms īslaicīgi satiksmei tikts slēgts arī ielas iedzīvotājiem.

 

Pilsētas svētku un Imantdienu laikā, 19.jūlijā, Festivāla ielu būs iespējams šķērsot pa Lenču, Dzintara un Niniera ielām.

 

Informatīvās shēmas ar iespējamām apbraucamām ielām uzstādītas Gaujas, Piebalgas un J.Poruka ielās, kā arī 100m attālumā no Festivāla ielas. Autovadītāji aicināti sekot līdzi norādēm par iespējamām apbraucamajām ielām un būt iecietīgiem pret rekonstrukcijas darbu laikā veiktajām satiksmes kustības izmaiņām un ierobežojumiem.

 

Festivāla ielas būvniecības darbus par kopējo summu Ls 383 827,06 veic A/S „8 CBR”. Savukārt apgaismojuma uzstādīšanai plānots izlietot nepilnus Ls 50 000.

 

Jau ziņots, ka 2007.gada nogalē Cēsu pilsētas dome izsludināja konkursu par Festivāla ielas rekonstrukcijas darbiem. Šī ir pirmā tik apjomīga Festivāla ielas rekonstrukcija.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu pilsētas dome

Tālr. +371 64121677

Mob. +371 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv