Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.jūlijs  


Darba kalendārs 7. – 11.jūlijs

Pirmdiena, 7.jūlijs

·         Šonedēļ Cēsīs uzsākti apjomīgi Festivāla ielas rekonstrukcijas darbi, kas paredz ne tikai ielas braucamās daļas seguma, bet arī visas braucamās daļas pamatnes izbūvi, lietus notekūdeņu sistēmas ierīkošanu, gājēju un veloceliņa izbūvi, kā arī apgaismojuma uzstādīšanu. Šī ir pirmā tik apjomīga Festivāla ielas rekonstrukcija

 

·         Cēsis no 6. līdz 11.jūlijam apmeklē Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius projekta dalībnieki un koordinatori Mobilitāte – vadības studiju ietvaros, lai iegūtu Cēsu pieredzi darbā ar pirmskolas vecuma bērniem, mācību metodēm pirmsskolas izglītības iestādē un novērtētu arī Latvijas kultūras tradīciju saglabāšanu. Svētdien, 6.jūlijā, Cēsīs ieradās ES Mūžizglītības programmas Comenius projekta koordinatore no Austrijas, Gfēlas 1.bērnudāra direktore Eva Lechnere un Rorendorfas bērnudārza direktore Karīna Zorn, kas pirmdien, 7.jūlijā, apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi Priekuļu pagastā ”Mežmaliņa” un Jāņmuižas pirmsskolas izglītības iestādi.

 

·         Pieredzes apmaiņā no 4.līdz 12.jūlijam uz Vāciju, Luksemburgu un Franciju dodas Cēsu pilsētas domes personāla inspektore Sandra Grantiņa, lai iepazītos ar minēto valstu pašvaldību darba organizāciju. Pieredzes apmaiņas laikā inspektore uzzinās par kolēģu pieredzi darba tiesisko attiecību nodrošināšanā, darba devēju un darbinieku savstarpējā sociālā dialoga veidošanā un personāla kapacitātes paaugstināšanā, kā arī pasākumiem nodarbinātības veicināšanā pašvaldību teritorijās.

 

 

Otrdiena, 8.jīlijs

  • Attīstības komisijas sēde, plkst.10.00;
  • Apmeklētājiem tiek atvērta Cēsu Pils parka tualete. Pils parka tualetes būs atvērtas katru dienu no 10.00 – 20.00, maksa 0,20 Ls.

 

Trešdiena, 9.jūlijs

 

Ceturtdiena, 10.jūlijs

 

Piektdiena, 11.jūlijs

  • Cēsu pilsētas dome paraksta īgumu ar LR Valsts kanceleju par LV90 pasākumu rīkošanu Cēsīs;

  • Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius projekta dalībnieki un koordinatori Mobilitāte – vadības studiju ietvaros  notiekošajā pieredzes apmaiņas brauciena delegāciju Cēsīs papildinās vēl pieci Austrijas pirmsskolu izglītības iestāžu darbinieki un klātienē apskatīs Cēsu pirmskolas izglītības iestādes, tiksies ar kolēģiem un dalīsies pieredzē par audzināšanas darbu dažādās valstīs. Ārvalstu delegācija vizītes laikā Latvijā apmeklēs arī Deju svētku koncertu un Svētku lielkoncertu Rīgā.

 

Informācijai:

Cēsu kultūras centrā, Raunas ielā 12, Cēsīs, no šīs nedēļas skatāma foto izstāde „Viena diena Vidzemē Eiropas Starpkultūru dialoga gada zīmē”, kurā izstādīti foto mirkļi no akcijas „Viena diena Latvijā. Pēc 20 gadiem”, kas norisinājās pērnā gada 31.augustā. Akcija atspoguļo gan 2007. gada 31.augustā, gan tieši pirms 20 gadiem – 1987.gada 31.augustā uzņemtos foto mirkļus. Izstādē skatāmi mirkļi, kas noķerti tikai Vidzemē. Foto izstāde bez maksas apskatāma visu jūliju un augustu - gan Cēsu pilsētas svētku, gan Cēsu Mākslas festivāla laikā. Vienlaicīgi visā valstī skatāma Latvijas reģionos uzņemto mirkļu izstāde.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere
Cēsu pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
t.64121677,28645386
laura.zauere@dome.cesis.lv
www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv