Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.jūlijs  


Cēsīs viesojas Francijas pilsētu mēri

7.jūlijā Cēsīs viesojās Lejasreinas departamenta (Francija) delegācija, kuras sastāvā būs 14 Francijas pilsētu mēri.

 

Tā kā vizītes mērķis ir iespējamā Lejasreinas departamenta sadarbība ar Cēsīm kultūras, izglītības un tūrisma jomās, viesi no Francijas apskatīja Cēsu kultūrvēsturiskos objektus, apmeklēja Cēsu 2.pamatskolu un atpūtas kompleksu „Ozolkalns”.

 

Pieņemšanā, kurā piedalīsies arī Francijas kultūras direktors un Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvji, Cēsis pārstāvēs Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, kurš ir arī Vidzemes plānošanas reģiona padomes loceklis. Cēsu 2.pamatskolas apmeklējuma laikā par izglītības attīstību pilsētā viesus informēs Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina.

 

Vidzemes plānošanas reģiona un Lejasreinas departamenta sadarbības līgums tika noslēgts 2005.gadā. Līdz šim sadarbība visveiksmīgāk ir noritējusi kultūras jomā. Vidzemes plānošanas reģions ir izstrādājis kopīgu vides projektu ar lejasreinas departamentu programmas INTERREG III ietvaros.

 

Lejasreinas departaments atrodas Francijā, tā galvenā pilsēta ir Strasbūra. Departaments ietilpst Elzasas reģionā, kas atrodas uz Vācijas un Francijas robežas. Departamenta teritoriālā platība ir 4.7 tūkstoši km2 un apmēram divi miljoni iedzīvotāju.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv