Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 7.jūlijs  


22.jūlijs Humora šova Imanta – Babīte 25 gadu jubilejas koncerttūre Cēsīs

22.jūlijā plkst.19:00 Cēsu Pils parka estrādē viesosies Jānis Jarāns, Dainis Porgants un Uldis Marhilēvičs ar īpaši veltītu joku parādi humora šova Imanta – Babīte 25 gadu jubilejas koncerttūrei, kura notiks visā Latvijā.

 

Kā ziņo pasākuma organizētāji, humora šovā piedalīsies arī dziedātāji Nikolajs Puzikovs, Andris Baltacis no grupas „Baltie lāči” un deju grupa Denisa Tumakova vadībā. Skatītājiem tiks piedāvāti sen aizmirstie, bet joprojām aktuālie joki, kā arī pavisam jauni. Komiķi sola, ka skatītājiem no jauna būs iespēja iepazīties ar leģendārajām Mildiņu un Skaidrīti kā pašvaldības policistēm, kuras iesaistītas simtlatnieku programmā, abu draudzeņu piedzīvojumi dažādos televīzijas šovos un vienkārši komiskas situācijas.

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā. Cēsīs, Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9), tālrunis uzziņai: 29405712

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv