Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 2.jūnijs   Vārda dienu svin: Emma, Lība
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.augusts  


Radošiem un aktīviem cēsniekiem iespēja tirgot savus darinājumus bez starpniecības maksas

Darbību ir uzsācis sācis interneta portāls Latvijā izgatavotām lietām www.meistardarbs.lv, kurā ikviens radošs un talantīgs cilvēks vai organizācija var tirgot savus darinājumus bez starpniecības uzcenojuma vai dalības maksas.

 

Šāda veida portāls ir pirmais Latvijā, jo uzsvars tiek likts uz preču fotogrāfijām, uzreiz redzamu cenu, kā arī pircējam ērtu un plašu katalogu. Jau šobrīd portālā ir atrodami vairāk kā 140 dažādu nozaru amatnieki, rokdarbnieki, mājražotāji un mazie uzņēmēji.

Piedalīties ir pavisam vienkārši – jāreģistrējas, jāievieto savu preču fotogrāfijas, aprakstus un cenas. Pārdevēja komunikācija ar potenciālo pircēju ir tieša - ziņa tiek saņemta uz e-pastu vai pārdevēja norādīto telefonu. Ja katalogā nepieciešama vēl kāda apakšsadaļa, portāla veidotāji pēc pieprasījuma to ir gatavi pievienot.

 

Šajā digitālajā laikmetā liela nozīme ir tam, vai patērētājs ražotāju var ātri atrast internetā un, neatejot no datora, apskatīt un izvēlēties sev vajadzīgo lietu. Patlaban cilvēki kā vēl nekad ir gatavi atbalstīt Latvijas preci, tādēļ visi, kas nesēž rokas klēpī salikuši, bet dara, rada un ir aktīvi, tiek aicināti pievienoties Meistardarbs.lv.

 

Ar cieņu,
 
Ilze Steina
www.meistardarbs.lv

INFO@MEISTARDARBS.LV   Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv