Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.septembris  


Latvijas antīko automobiļu klubs pietur Cēsīs

12.septembrī Latvijas antīko automobiļu klubs rīko sezonas noslēguma pasākumu ar braucienu Amata – Āraiši – Cēsis – Liepa – Rubene.

 

Paredzēts, ka Cēsīs Latvijas antīko automobiļu kluba biedri viesosies no plkst.14.00 līdz 16.00 un spēkrati tiks novietoti Cēsu Pils laukumā.

 

Pasākuma organizētājs, Aleksandrs Lūriņš informē, ka pavisam braucienā piedalīsies ap 25 dažādu spēkratu, sākot no motocikliem un beidzot ar 30 gadu Mersedess automobiļiem. Parādē piedalīsies ne tikai Latvijas kluba biedri, bet arī pārstāvji no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

 

Latvijas antīko automobiļu klubs.

Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā, popularizē auto un moto tehnikas vēsturi, apvieno seno braucamrīku entuziastus, atrod, iegūst un restaurē interesantākos Latvijā un citur ražotos senos spēkratus, kā tehnikas kultūrvēsturiskas vērtības. Regulāri rīko un piedalās dažādos seno spēkratu salidojumos, rallijos un citās aktivitātēs gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv