Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.septembris  


Piektdien komēdija „Tā precas vecpuiši” pēc Antona Čehova motīviem

18.septembrī plkst.19.00 Cēsu Kultūras centrā (Raunas iela 12) komēdija pēc A.Čehova motīviem „Tā precas vecpuiši”.

 

Komēdija „Tā precas vecpuiši” ir režisora Induļa Smiltēna 60 gadu jubilejas izrāde. Kā precas vecpuiši? Nu kaut kā tā...

 

Pirmais:„ Tomēr bez precēšanās es nevaru iztikt. Pirmkārt, man jau ir 35, tā sacīt, kritisks vecums. Otrkārt, man nepieciešams pareizs, kārtīgs dzīvesveids... Kamēr domāsi, svārstīsies, daudz runāsi, gaidīsi uz ideālu vai īstu mīlu, mūžam pie sievas netiksi...”

 

Otrais:” Es jūs mīlu! Mīlu, kā nekad neesmu mīlējis! Divpadsmit sievietes es pametu, deviņas pameta mani, bet nevienu neesmu mīlējis tā kā jūs... Esmu ieķēries, iegrābies, iepinies. Piecus gadus netiku iemīlējies, pats sev nosolījos un pēkšņi iepinos kā gailis pakulās. Piedāvāju savu roku. Jā vai nē?”

 

Lomās: Zane Daudziņa, Juris Lisners, Jānis Reinis, Indulis Smiltēns

Indulis Smiltēns - aktieris, režisors, scenogrāfs, producents, dramaturgs, Neatkarīgā teātra Kabata līdzīpašnieks, teātra direktors un mākslinieciskais vadītājs. Viņa pēdējo gadu populārākais darbs ir M. Zadornova komēdijas „Pērku jūsu vīru” iestudējums ar Aīdu Ozoliņu, Zani Daudziņu un Jāni Jarānu. Izrāde ieguvusi ne tikai Latvijas skatītāju atsaucību, bet arī atzinīgi novērtēta pie Amerikas latviešiem.

Biļetes cena: Ls 2, - ; 3, - ;4, -

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv