Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.septembris  


Cēsu sporta skola uzņem jaunus audzēkņus

Cēsu sporta skola septembrī uzņem jaunus audzēkņus volejbola, basketbola, florbola, slēpošanas un slēpošanas – biatlona programmu apguvei 2009./2010.mācību gadā.

 

Treniņu grupās tiek pieņemti jauni dalībnieki, kas dzimuši 1996. – 2001.gados. Sīkāka informācija par katru treniņu grupu pieejama Cēsu sporta skolas mājas lapā www.cesusportaskola.lv. Tiem, bērniem, kas deklarēti bijušā Cēsu rajona teritorijā, par treniņiem sporta skolā nav jāmaksā, savukārt audzēkņiem no citiem novadiem, par sporta nodarbībām jāmaksā 2 lati mēnesī.

 

Jau ziņots, ka, lai optimizētu Cēsu sporta skolas darbu un sakarā ar to, ka no valsts vairs netiek saņemta mērķdotācija pedagogu likmju apmaksai līdzšinējā apmērā, Cēsu novada domes deputāti jūnija, augusta un septembra sēdēs lēma apturēs galda tenisa, badmintona un BMX programmu realizāciju. BMX programmas apturēšanas pamatojums ir arī treniņu bāzes trūkums Cēsīs.

 

Neskatoties uz minēto programmu apturēšanu, treniņu grupas sporta skolā turpina darbību, uzņem jaunus audzēkņus un rūpējas par to, lai Cēsu un apkārtējo novadu bērniem un jauniešiem būtu kā un kur saturīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt savas dotības un trenēties, lai sasniegtu augstus rezultātus. Jau ziņots, ka Cēsu sporta skolas audzēkņi pagājušajā sezonā teicami startēja Eiropas un republikas čempionātos, kā arī starptautiskās sacensībās.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv