Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.septembris  


Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem Cēsīs rīko labās prakses pēcpusdienu

Informāciju sagatavoja Dace Cepurīte, Latvijas Asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem izpildsekretāre.

Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem rīko Labās prakses pēcpusdienu ''Sabiedrisko attiecību darba organizācija pilsētu un novadu pašvaldībās. Valmieras pilsētas un Cēsu novada pašvaldību piemēri''

LASAP 10.septembrī plkst. 17.00 Cēsu Jaunajā pilī rīko Labās prakses pēcpusdienu ''Sabiedrisko attiecību darba organizācija pilsētu un novadu pašvaldībās. Valmieras pilsētas un Cēsu novada pašvaldību piemēri''. Pasākumā tiks aplūkoti izaicinājumi, ar ko sastopas sabiedrisko attiecību darbinieki pašvaldībās un veiksmīgākie problēmu risinājumi.

Pasākuma ietvaros Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inese Kazuša sniegs ieskatu sabiedrisko attiecību darba organizācijas praksē pašvaldībās, plašāk stāstot par Valmieras pilsētas pašvaldību.

Savukārt Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga analizēs kopīgo un atšķirīgo Cēsu novada un Valmieras pilsētas pašvaldību sabiedrisko attiecību organizācijā un iespēju iesaistīt sabiedrību pilsētas publicitātes veidošanā.

Noslēgumā pasākuma dalībnieku diskusija.

Labās prakses pēcpusdiena notiks ceturtdien, 10.septembrī, sākums plkst.17.00 (pulcēšanās no plkst. 16.45) Cēsu Jaunajā pilī. Dalības maksa pasākumā - Ls 20, LASAP biedriem bezmaksas. Lai pieteiktos dalībai, sūtiet elektronisku pieteikumu (e-pasts lasap@lasap.lv), norādot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Brīdinām - vietu skaits ierobežots.

LASAP ir biedrība, kas apvieno vairāk kā 70 sabiedrisko attiecību profesionāļus - nozares akadēmiskos spēkus un praktiķus no mācību iestādēm, sabiedrisko attiecību aģentūrām, uzņēmumu un organizāciju sabiedrisko attiecību struktūrām ar mērķi tālākas izglītošanās un diskusiju ceļā vairot profesionalitāti un paaugstināt nozares standartus. Asociācija darbojas no 2001.gada, pārstāvot sabiedrisko attiecību profesionāļu intereses, organizējot pieredzes apmaiņas un kompetenču pilnveidošanas pasākumus, kā arī līdzdarbojoties konferenču organizēšanā.

Papildu informācija:

Tālrunis: 28 626 844

E-pasts: lasap@lasap.lv

www.lasap.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv