Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.septembris  


Cēsu sporta skolā aptur BMX programmu

Pagājušajā nedēļā notikušajā Cēsu novada domes sēdē deputāti lēma apturēt BMX programmas realizāciju Cēsu sporta skolā.

 

Tāds lēmums pieņemts, lai optimizētu Cēsu sporta skolas darbu un sakarā ar to, ka valsts vairāk nefinansē pedagogu likmes līdzšinējā apmērā. Bez tam, kā liecina sporta skolas dati, BMX treniņu grupas audzēkņu skaits ir strauji samazinājies. Tā kā Cēsīs nav atbilstošas treniņu bāzes, Cēsu BMX braucēji pārsvarā trenējas Valmierā.

 

Tā kā BMX programma ir akreditēta vēl divus gadus, uzlabojoties treniņu apstākļiem, to Cēsu sporta skola jebkurā brīdī var atsākt realizēt.

 

Jau ziņots, ka Cēsu novada domes deputāti jūnija un augusta sēdēs lēma apturēt galda tenisa un badmintona programmu realizāciju. Sporta skolas direktoram tika uzdots nodrošināt, lai audzēkņiem, kuri trenējās minētajās grupās, būtu iespēja apgūt citas sporta skolā realizētās programmas.

 

Neskatoties uz minēto programmu apturēšanu, treniņu grupas sporta skolā turpina darbību, uzņem jaunus audzēkņus un rūpējas par to, lai Cēsu un apkārtējo novadu bērniem un jauniešiem būtu kā un kur saturīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt savas dotības un trenēties, lai sasniegtu augstus rezultātus. Cēsu sporta skolas audzēkņi pagājušajā sezonā teicami startēja Eiropas un republikas čempionātos un olimpiādēs, kā arī starptautiskās sacensībās.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv