Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.septembris  


22.oktobrī “Muzikālo sveicienu grozs”

CĒSĪS TOP MUZIKĀLAIS SVEICIENU GROZS

 

„Radīsim saviem mīļajiem svētkus!” – ar šādu devīzi Cēsīs patlaban tiek pīts „Muzikālais sveicienu grozs”. Tas ir projekts, kurā tiek aicināti aktīvi piedalīties cēsnieki, kas vēlas sagādāt pārsteigumu saviem radiem, draugiem vai darba kolēģiem - jubilejā, vai citos nozīmīgos dzīves brīžos, piesakot muzikālu apsveikumu .

 

CATA Kultūras namā 22. oktobrī plkst. 19.00 “Muzikālo sveicienu grozs”, programmu vada un dziesmas izpilda Latvijas šlāgeraptaujas laureāts Kaspars Antess

 

Līdz šim apsveikumu koncerti bija vērojami tikai TV vai klausāmi radio, bet Cēsīs kultūras namā „CATA” pasākums „Muzikālais sveicienu grozs” pirmoreiz izskanēs dzīvajā ēterā. Pēc koncerta Cēsīs „grozs” ceļos arī uz citām Latvijas pilsētām.

 

Apsveikumu koncertu iniciators, dziedātājs un dziesmu autors Kaspars Antess stāsta: „Šogad daudzkārt esmu klātienē ticies ar saviem klausītājiem un pārliecinājies, ka mūsdienu pasākumu piedāvājumu klāstā cilvēki Latvijā ir noilgojušies pēc patiesas sirsnības un pozitīvām emocijām. Ikdienas steigā mēs reizēm aizmirstam pateikt paldies , kaut pelnīts.  Ir brīži, kad vēlamies neierastā, oriģinālā veidā sveikt kādu sev mīļu cilvēku jubilejā, vai citā īpašā notikumā. Nu šīs vēlmes var piepildīt un „Muzikālajā sveicienu grozā” tās tiks īstenotas - krāšņā, tieši jūsu mīļajiem, darba kolēģiem, vadītājiem, veltītā apsveikumā. Patiesa sirsnīguma un emociju šajā koncertā netrūks, jo koncertā sumināti tiksiet jūs – “cēsnieki.”

 

Iepriekš iesniegtie apsveikumi svinīgā koncertā izskanēs 22.oktobrī plkst. 19.00 „CATA” kultūras namā. Koncertu vadīs un apsveikumiem veltītās dziesmas “dzīvajā” jubilāriem izpildīs Latvijas 2010. gada Šlāgeraptaujas laureāts Kaspars Antess, koncertā piedalīsies arī virtuozais pianists Anatolijs Livča. Priekšnesumos uz skatuves varēs piedalīties arī apsveicēji. Pēc koncerta kultūras nama Parketa zālē notiks fotografēšanās, un būs arī citas iespējas.

 

Atcerieties nopirkt biļeti un ielūgt uz koncertu arī savu sveicamo, lai sagādātu viņam patīkamu pārsteigumu. Koncertu var apmeklēt pilnīgi ikviens, kurš vēlas baudīt patiesu svētku gaisotni.

 

KĀ IESNIEGT APSVEIKUMU?

·         Brīvā formā vēstulē aprakstiet savu vēlamo apsveikumu, obligāti minot šādus faktus:

·         apsveicamā vārdu un uzvārdu;

·         apsveikuma iemeslu; dzejoli; vēlamo dziesmu; jūsu līdzdalības aprakstu (ja vēlaties piedalīties apsveikuma priekšnesumā uz skatuves).

·          Ja vēlieties sveikt vairākas personas, katru pieteikumu rakstiet uz atsevišķas lapas.

·         Pieteikuma vēstules ar norādi „Muzikālajam sveicienu grozam” var nodot A/.S “CATA” pie dežurantes, ( adrese: Cēsīs, J.Poruka ielā 8) vai arī sūtīt tās pa pastu ar norādi – „Muzikālajam sveicienu grozam”( J.Poruka iela 8, Cēsis, LV-4101.) Pieteikuma vēstules var iesūtīt arī e-pastā sveicienu.grozs@inbox.lv.

·         Apsveikuma pieteikšana ir bezmaksas un apsveikumus var pieteikt  līdz 2010. gada 8. oktobrim   

Biļetes Cena: Ls 3, pensionāriem – Ls 1,50, bērniem līdz 6 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

Biļetes var iegādāties „Biļešu Servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv

 

Pasākumu organizē kompānija „Evermūzika”,

Pasākumu informatīvi atbalsta Latvijas Radio 2.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv