Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 4.jūnijs   Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 7.septembris  


Cēsu tūrisma speciāliste gūst profesionālo pieredzi Ahimā un Nīnburgā

Cēsu Tūrisma Attīstības un Informācijas centra vadītāja Andra Magone no 28.augusta līdz 11.septembrim gūst praktisku darba pieredzi Mittelveseres tūrisma padomē (Mittelweser Touristik GmbH) Vācijā. Tā ir organizācija, kura ir ne vien atbildīga par tūrisma mārketinga aktivitātēm Mittelveseres reģionā no Brēmens līdz Petershāgenai, bet arī nodrošina Ahimas un Nīnburgas tūrisma informācijas centru darbību.

 

Darba prakse tiek organizēta projekta „Eiropas kultūras tūrisma speciālistu kvalifikācijas celšana” ietvaros ar ES Mūžizglītības Leonardo da Vinci programmas atbalstu. Darba prakses galvenais uzdevums ir gūt jaunas idejas Cēsu kultūras tūrisma mārketinga efektīgai organizēšanai.

 

Atbilstoši Andras Magones sacītajam, Vācijā gūtā pieredze un iemaņas ir ļoti būtiskas Cēsu Tūrisma informācijas centra tālākai attīstībai. „Tūrisma informācijas centri Latvijā, salīdzinot ar Vāciju, sniedz ļoti kvalitatīvus informācijas pakalpojumus, tomēr tūrisma mārketinga jomā ir vēl daudz jāmācās un jāstrādā. Organizācijā pavadītais laiks lika paskatīties uz savu darbu no malas un rosināja nākotnē izmantot gan mūsdienīgas, gan reizēm arī netradicionālas kultūras tūrisma mārketinga metodes. Jau šobrīd ir tapis kopīgs Ahimas un Cēsu populārāko tūrisma vietu buklets izplatīšanai Vācijas tūrisma tirgū, kuru pēc prakses beigām vedīšu atrādīt arī cēsniekiem”, stāsta Andra Magone.


Pavisam minētā projekta ietvaros divu nedēļu ārvalstu darba prakse tiks nodrošināta četriem aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” speciālistiem. Prakse tiek īstenota kompetentu kultūras tūrisma speciālistu vadībā Cēsu tūrisma mērķa tirgu valstīs – Polijā, Vācijā, Zviedrijā un Lielbritānijā. Realizējot praksi, speciālisti būs guvuši labāku izpratni par mērķauditorijas - Eiropas kultūras tūristu vēlmēm un prasībām, kultūras atšķirībām, tādējādi rodot iespēju pielietot atbilstošu mārketinga komunikāciju un uzlabotu tūristu servisu Cēsīs.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare
Projektu vadītāja
P/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"
Baznīcas laukums 1, Cēsis
Tel. 64127755, 27878275
Ilona.Asare@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv