Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 7.septembris  


Noskaidrots piesārņojuma cēlonis Jurģu ielā

   

Jurģu ielas apkaimes iedzīvotāji šovasar vairakkārt ir vērsušies gan pašvaldībā, gan pie masu medijiem ar sūdzībām par smaku un asinīm, kas periodiski parādās upītē. Iedzīvotāji uzskata, ka piesārņojumu rada tuvējais gaļas kombināts.

Kā informē Cēsu novada pašvaldības izpilddirektors Andris Mihaļovs ir veikta izpēta un noskaidrots viens no  piesārņojuma iemesliem – bojājums pilsētas kanalizācijas cauruļvadā. Šis ir tikai pirms diviem gadiem būvēts cauruļvads. Veicot TV- inspekciju cauruļvadam secināts , ka bojājums varētu būt radies tīrot dīķi, kas ir uzpludināts pirms cauruļvada šķērsojuma vietas upītē. Patieso bojājuma iemeslu noskaidros atrokot bojājuma vietu.  . Pašvaldības uzņēmuma „ Vinda” speciālisti šo bojājumu drīz novērsīs. Ir jau uzsākti dīķa ūdens pārsūknēšanas darbi.

Paliek nenoskaidrots, kāpēc upītē  nonāk asinis, jo gaļas kombinātam visas asinis, kas rodas kaušanas procesā ir jāsavāc un jāutilizē.


Informāciju sagatavoja
Andris Vanadziņš
Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv