Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.oktobris  


Cēsu ģimnāzistiem jauna datorklase

 

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā šajā mācību gadā atjaunota datorklase un tagad tajā ir pieejami 15 jauni stacionāri datori.

 

Datorklases atjaunošana tika veikta ar Cēsu novada pašvaldības iniciatīvu un Cēsu Rotari kluba atbalstu. Pirmā kārta ir noslēgusies, taču vēl sekos arī otrā kārta, kurā iesaistīsies ne tikai Cēsu, bet arī ārzemju rotarieši. Ar pašvaldības un piesaistīto līdzekļu palīdzību pagājušajā gadā jau tika atjaunota viena datorklase Cēsu Valsts ģimnāzijā, šogad tas tika darīts arī Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā (DACVĢ).

 

Tā kā datortehnikas izgudrojumi attīstās strauji un DACVG datorklase bija jau novecojusi, bija nepieciešams atjaunot klases aprīkojumu. Iepriekšējais inventārs, kas atradās klasē un netiek vairs intensīvi izmantots skolēnu mācību procesā, ir nonācis citās klasēs skolotāju vajadzībām. Ar laiku arī tos paredzēts nomainīt pret jaunākiem un modernākiem datoriem.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv