Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.oktobris  


Parakstīts līgums par Pētera ielas atjaunošanu

  Šonedēļ Rīgā Satiksmes ministrijā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un Satiksmes ministrijas Investīciju departamenta direktore Ilze Aleksandroviča parakstīja līgumu par Eiropas Savienības fondu finansējuma piešķiršanu Pētera ielas rekonstrukcijai. Projekta kopējās izmaksas ir nepilni 1,5 miljoni latu. No tiem 85% ir Eiropas Rekonstrukcijas un Attīstības fonda finansējums. Valsts budžeta dotācija – 2,25%, bet pašvaldības līdzfinansējums 12,75%.

     Iepirkuma procedūru paredzēts veikt jau šogad, lai nākošā gada pavasarī jau varētu uzsākt darbus. Projekts ir jāīsteno līdz 2012.gada 1.oktobrim. Pētera ielas rekonstrukcijas projekts paredz arī veloceliņa izbūvi no Rīgas līdz Gaujas ielai.

  Pēc līguma parakstīšanas, Cēsu novada domes priekšsēdētājs G. Šķenders atzina, ka Pētera iela ir svarīga tranzīta maģistrāle un tās atjaunošana mazinās satiksmes intensitāti iekšpilsētā un uzlabos satiksmes drošību. Viņš arī smaidot piebilde, ka līguma parakstīšana apliecina - nav pamata bažīties, ka pēc vēlēšanām Cēsu novadā vairs nevarēsim īstenot vērienīgus projektus.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību speciālists t. 64121677; 26479606Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv