LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2019.gada 15.septembris   Vārda dienu svin: Sandra, Sondra, Gunvaldis, Gunvaris

Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi

2005.gada 7.novembris

Cēsu komandām gan uzvaras, gan zaudējumi. Ar mainīgām sekmēm nedēļas nogalē savas spēles aizvadījušas sporta kluba „Cēsis” augstākās līgas komandas

Ar mainīgām sekmēm nedēļas nogalē savas spēles aizvadījušas sporta kluba „Cēsis” augstākās līgas komandas. Līdzjutējus iepriecināja mūsu basketbolistes, kas sestdien Cēsīs pārliecinoši ar rezultātu 70 : 59  pārspēja „Liepāju/Metalurgs”. Mūsu meitenes vadību pārņēma jau pirmajā ceturtdaļā un spēles turpinājumā prasmīgi nosargāja pārsvaru. Rezultatīvākā Cēsu vienībām atkal bija titulētākā basketboliste Zane Rozīte – 24 punkti un 15 izcīnītas bumbas. Viņai labi palīdzēja jaunās spēlētājas Karīna Nīmane 12 un Maija Adata 11 punkti.

Neveiksmi mājas spēlē sestdien piedzīvoja „Cēsis/Remarks” basketbolisti, kas ar rezultātu 56 : 68 piekāpās „Falco/Ķeizarmežs”.  Mūsējie sāka labi un spēles pirmajā ceturtdaļā bija vadībā, taču mača izskaņā cēsniekiem katastrofāli nekrita un jāsamierinās ar trešo zaudējumu LBL. Rezultatīvākais mājiniekiem bija Gundars Rauza – 14 punkti. Nākošo spēli Cēsu sporta kompleksā mūsējie aizvadīs 11.novembrī, kad 19.30 tiksies ar „Zemgali”.

Savukārt florbola čempionātā lielisku rezultativitāti aizvadītajā svētdienā nodemonstrēja „Lekrings”, kas ar 10 : 6 pārspēja „Bauskas klēti”. Mūsējie labi sāka un izvirzījās pārliecinošā vadībā 6 : 1. Taču viesi nepadevās un trešajā trešdaļā „Lekringa” pārsvars saruka līdz 7 : 6.  Mača izskaņā precīzāki tomēr bija mūsējie. Rezultatīvākie cēsniekiem bija Jānis Freivalds 3+4 un Andris Malkavs 3+2.

SCHENKER līgā „Cēsis/Cēsu alus” volejbolisti tikās ar „Babīti” un diemžēl zaudēja 0 : 3.