Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 7.novembris  


Jaunieši iepazīst NBS Instruktoru skolu

2006.gada 7.novembrī

             Šonedēļ Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolas karavīri, sadarbībā ar NBS Rekrutēšanas un atlases centru rīko informācijas dienas Cēsu pilsētas un rajona skolu jaunatnei.

            Vakar, 6.novembrī Cēsu pilsētas ģimnāzijas vecāko klašu skolnieki iepazinās ar karavīra profesiju un karjeras iespējām, kā arī apskatīja NBS Instruktoru skolas telpas un muzeju.

Rīt, 8.novembrī NBS Instruktoru skolas karavīri dosies uz Cēsu rajona Veselavas pamatskolu, kur, tradicionāli jau trešo gadu, īsi pirms Lāčplēša dienas, organizēs militāru stafeti skolas vecāko klašu skolniekiem. Savukārt divi NBS Instruktoru skolas karavīri, kuri piedalījušies miera uzturēšanas misijās, dosies uz Cēsu rajona Vecpiebalgas vidusskolu, kur jaunsargiem stāstīs par savu pieredzi.

Bez tam, rīt, 8.novembrī NBS Instruktoru skolas un Rekrutēšanas un atlases centra karavīri viesosies Cēsu rajona Jāņmuižas sākumskolā, kur bērnus iepazīstinās ar karavīru profesiju un ikdienu.

Ceturtdien, 9.novembrī NBS Instruktoru skolā notiks informācijas diena, kuru apmeklēs vairāk nekā 200 Cēsu pilsētas un rajona skolnieki. Informācijas dienas ietvaros jaunieši varēs iepazīties ar militāro autotransportu, karavīru ekipējumu un ieročiem, kā arī apmeklēt skolas muzeju.

 

NBS Instruktoru skola dibināta 2000.gada 1.novembrī, lai nodrošinātu NBS ar vienotiem standartiem atbilstošu instruktoru sastāvu. Sešu gadu laikā to absolvējuši 1854 NBS instruktori.

 

 

NBS Instruktoru skolas

Ārējo sakaru un preses virsniece

virsleitnante Ieva Karlsberga

4101437; 26197157

e-pasts: ieva.karlsberga@mil.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv