Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 23.septembris   Vārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 7.novembris  


Čigānu dziesmas Cēsu Izstāžu namā

Piektdien, 7.novembrī plkst.18.30 Cēsu Izstāžu namā skanēs čigānu dziesmas mūzikas ansambļa „Sherad” izpildījumā. Nacionālajos čigānu tautas tērpos ansamblis izpildīs čigānu tautas mūziku un arī populāras latviešu dziesmas ģitāras, vijoles un bubina pavadījumā.

 

Ansambļa nosaukums „Sherad” tulkojumā no čigānu valodas raksturo svētkus, kas iestājas pēc senāk raksturīgajiem čigānu vasaras sezonas klejojumiem, un kad atdoti visi savstarpējie parādi. Ansamblis koncertējis vairākās Eiropas valstīs, tai skaitā Vācijas, Spānijas, Krievijas un Šveices koncertzālēs, un šis ir pirmais čigānu ansambļa koncerts Cēsu koncertpublikai.

 

Koncerts notiek koncertu cikla „Iepazīsim tradīciju!” ietvaros un radīts ar mērķi iepazīstināt cilvēkus ar Latvijas mūzikas kultūru dažādību. Tā ietvaros Cēsu Izstāžu namā notiks vēl trīs koncerti, kuros publika tiks iepazīstināta ar latgaliešu folkloru, krievu tradicionālo mūziku un seno latviešu dziedāšanas tradīcijām.

 

Projektu īsteno biedrība „Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe””, un finansiālo atbalstu tas guvis Cēsu pilsētas domes Kultūras projektu konkursā.

 

Ieejas maksa pieaugušajiem Ls 2, skolēniem, studentiem, pensionāriem – Ls 1.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv