Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 7.novembris  


11. novembrī Fonoklubā muzikāls pasākums jauniešiem „Palikt? Izvēlies!”

Lāčplēša dienai veltīts pasākums 11.novembrī plkst. 20:00, Cēsīs „Fonoklubā”. Pasākumā piedalīsies tādi mākslinieki kā, Kārlis Kazāks, Cēsu jauniešu grupa Perfect Error un citi mākslinieki. Pasākuma mērķauditorija Cēsu jaunieši no 16 gadu vecuma.

11.novembris ir diena, kad pieminam visus brīvības cīņu varoņus, kuri, cīņā par mūsu valsti atdevuši savu dzīvību. 1919.gadā jaunieši ar ieročiem rokās devās izcīnīt Latvijas brīvību, savukārt šobrīd cīņa par Latviju notiek ar izvēli - palikt Latvijā. Pasākuma „Palikt? Izvēlies!” ideja ir ļaut jauniešiem apjaust, cik nozīmīgs ikkatrs no viņiem ir mūsu valstij. Katrs no mums un mēs visi kopā esam savas laimes kalēji, vai laime ir svešumā?

Pasākuma mērķis ir uzrunāt jauniešus, izvēloties jaunu, netradicionālu pasākuma formu un norises vietu. Pasākuma vadītāja un muzikālā projekta autore Lauma Aborinska, dzimusi un augusi Cēsīs. Šobrīd studē LKA Latvijas Kultūras koledžā.

Projektu - pasākumu „Palikt? Izvēlies!” atbalsta pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, „Fonoklubs” un Cēsu novada pašvaldība.

 

Ziņu sagatavoja:

 Lauma Aborinska tel.: 29708527

e-pasts: aborinska.lauma@inbox.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv