Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.decembris  


Projekta JAUNIEŠI VĒRO dalībnieki noslēguma konferencē apkopos pašvaldību vērošanas rezultātus

4. un 5.decembrī Cēsīs notika biedrības NEXT projekta JAUNIEŠI VĒRO noslēguma konference, kurā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pašvaldībām. Konferences laikā jaunieši atskatījās uz projekta JAUNIEŠI VĒRO aktivitātēm un izvērtēja pašvaldības vērošanas rezultātus. Projekts JAUNIEŠI VĒRO tiek īstenots ar ES programmas „Jaunatne darbībā”, airBaltic un SEB bankas atbalstu.

 

Noslēguma konferences laikā projekta JAUNIEŠI VĒRO dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas prezentēja savu iegūto pieredzi pašvaldību vērošanas procesā, kā arī diskutēja par jauniešiem aktuālajiem jautājumiem un iespējām pašvaldībās. Projekta dalībnieku secinājumi un pieredze tiks apkopota projekta publikācijā, kuru plānots izdot 4 valodās: latviešu, lietuviešu, igauņu un angļu.

 

„JAUNIEŠI VĒRO aktivitātes sniedz lielisku iespēju projektā iesaistītajiem jauniešiem iepazīt savu pašvaldību darbu. Projekta noslēguma konferences laikā jaunieši sniegs prezentācijas par savu pašvaldību darba iepazīšanu un secinājumiem,” stāsta biedrības NEXT valdes priekšsēdētāja Liene Zīlīte.

 

Projekta JAUNIEŠI VĒRO dalībnieki četru vērošanas mēnešu laikā ir iepazinuši savu pašvaldību vispārējo darbību un funkcijas, pētījuši jauniešu iespējas pašvaldībā, analizējuši pašvaldības darbu pēc reģionālās reformas un vēlēšanām, kā arī apzinājuši jauniešu dzīvi un iespējas jaunajā pašvaldībā. Jauniešu veidotos mēneša ziņojumus iespējams aplūkot projekta mājas lapā www.jauniesivero.lv sadaļā „Ziņojumi”.

 

Projekta JAUNIEŠI VĒRO mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Projekta ietvaros jaunieši iepazīst pašvaldības un to iestāžu darbu, veido mēneša ziņojumus, īsteno iniciatīvas savā pašvaldībā, raksta blogus internetā un cenšas izprast lēmumu pieņemšanas procesus savā pašvaldībā.

 

Projektā JAUNIEŠI VĒRO piedalās jaunieši no Aizputes, Cēsīm, Dobeles, Durbes, Ģibuļiem, Grobiņas pagasta, Gulbenes, Laidzes, Nīgrandes, Ogres, Piltenes, Priekules, Puzes, Rēzeknes, Sabiles, Sakas, Saldus, Skrundas, Talsiem, Valdgales, Valmieras un Užavas. Projektā no Igaunijas pašvaldībām piedalās Kuresāre un Pērnava, bet no Lietuvas pašvaldībām Trakai un Širvintos.

 

Projektu JAUNIEŠI VĒRO īsteno biedrība NEXT ar ES programmas „Jaunatne darbībā”, airBaltic un SEB bankas atbalstu. Projekta sadarbības partneri ir Latvijas Pašvaldību savienība, Brīvās Izglītības Centrs (Laisvo mokymosi centras) Lietuvā un Raekulas biedrība (Raeküla Seltsi) Igaunijā.

                                                

Vilis Brūveris

Projekta JAUNIEŠI VĒRO vadītājs
22382139

info@jauniesivero.lv

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas, airBaltic un SEB bankas atbalstu. Šis dokuments atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisijai, airBaltic un SEB bankai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

www.jauniesivero.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv