Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.decembris  


Apkopota informācija par aktīviem cēsniekiem

Cēsu novada mājas lapā www.cesis.lv izveidota jauna sadaļa – „Aktīvie cēsnieki”, kurā pieejama informācija par Cēsu novada un kaimiņu novadu aktīvajām nevalstiskajām organizācijām, biedrībām un aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas piedalīties sava novada labklājības celšanā.

 

Jaunā sadaļa tika izveidota sadarbojoties domubiedru grupai „Cēsu Forums”, kuri apkopoja informāciju par aktīviem cēsniekiem, Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistei, kura organizēja informācijas apstrādi un organizācijai „Cēsinieku klubs”, kuri apkopoto informāciju noformēja un ievietoja mājas lapā.

Cēsu novadā ir vairāk nekā 25 domubiedru grupas un organizācijas, kas piemērotas dažādām interesēm un gaumēm – jauniem un ne tik jauniem, atpūtai un aktīvai rīcībai, labiem darbiem sociālajā jomā vai kultūrā, kā arī novada vai visa reģiona attīstībai. Ar visām domubiedru grupām, biedrībām un organizācijām var tuvāk iepazīties Cēsu novada mājas lapā www.cesis.lv sadaļā „Aktīvie cēsnieki”.

Šoruden Cēsu novada domes zālē jau divas reizes uz kopēju tikšanos pulcējās pārstāvji no vairāk nekā 20 nevalstiskajām organizācijām (NVO) un domubiedru grupām. Tikšanās reizēs noskaidrojās, ka NVO un domubiedru apvienības ir gatavas nākt kopā un sadarboties, pat atjaunot NVO atbalsta punktu, kāds jau Cēsīs ir bijis. Kā atzīst NVO pārstāvji, apvienojoties ir vairāk materiālo un cilvēku resursu, tā ir vieglāk piesaistīt finanses un kopā ir vieglāk risināt daudzas lietas, nekā cīnīties pa vienam.

Arī līdz šim informācija par atsevišķām nevalstiskajām organizācijām Cēsīs bija pieejama pašvaldības mājas lapā sadaļās Kultūra, Sports, Sociālā palīdzība.

 

Pagaidām kopā apvienojušās 25 dažādu jomu grupas, taču ikviens, kurš gatavs darboties sabiedrības labā, aicināts pievienoties, e-pasts: cesuforums@cesis.lv.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības praktikante

Sabiedrisko attiecību studente

Elīna Safonova

un

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv