Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 25.februāris   Vārda dienu svin: Alma, Annemarija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 7.decembris  


10.decembrī Cēsīs prezentācija uzņēmējiem par Polijas ekonomiku, tūrismu un investīciju iespējām

Cienījamais uzņēmēj,                                                                                                                                             

 

Polijas Republikas vēstniecība Rīgā pagājušā gadā ir realizējusi un turpina  realizēt virkni pasākumu Latvijas reģionos, kas iepazīstinātu uzņēmējus ar iespējami plašāku informāciju par Polijas ekonomiku, tūrismu, kā arī ar investīciju iespējām un tās noteikumiem Polijā. Šādas prezentācijas, ar pilsētu pašvaldību  atbalstu, esam jau novadījuši  Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē, Jūrmalā un Jēkabpilī.  

Pēdējos gados abpusējās attiecībās ir vērojams straujš tirdzniecības apgrozījuma pieaugums un aizvien lielāka ir poļu preču atpazīstamība Latvijas tirgū. Pieaug arī investīciju līmenis un pilsoņi aizvien brīvāk izmanto iespējas milzīgajā Eiropas darba tirgū.   

Tādēļ, lai Latvijas uzņēmēji iegūtu vairāk informācijas par to,   veidot biznesu ar Polijas partneriem un kādas ir investīciju iespējas Polijā, esam nolēmuši šādas tikšanās organizēt arī citās Latvijas pilsētu pašvaldībās.

Ar Cēsu pašvaldības atbalstu šāda prezentācija š. g. 10. decembrī plkst. 16.00 notiks Cēsu pašvaldības telpās, Raunas ielā 4 .

Būsiet laipni gaidīti prezentācijā un vēršamies ar laipnu lūgumu apstiprināt savu dalību pa tel. 67031500 (Polijas Republikas vēstniecība, Kontaktpersona: Inga Plociņa).

Visiem firmu pārstāvjiem esam sagatavojuši arī informatīvus materiālus.


Ar cieņu, 

 

                                                                  

Kšištofs Bartošs

 /Krzysztof BARTOSZ/
Charge d'affaires a. i    

Polijas Republikas vēstniecībaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv