Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 7.decembris  


Kā kļūt par uzņēmēju piecās dienās?

 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība Cēsu filiāli  organizē apmācību kursu
„Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”
2010. gada 21. decembra – 2011. gada 7. janvārim
Cēsis, Pļavas iela 5, Cēsu Biznesa Inkubators

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

Apmācību kursa ietvaros Cēsis Biznesa augstskolas filiālē tiks apmācīti 20 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti, kuri ir motivēti uzsākt  uzņēmējdarbību, kā arī topošie uzņēmēji, kam nepieciešama zināšanas savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

Divu nedēļu intensīvajā apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības (kursu tēmas), kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi (apmācību grafiks). Studenti kursu laikā no ekspertiem uzzinās, kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Dalībai apmācību kursā var pieteikties Latvijas augstskolās studējošie bakalaura programmas vecāko kursu (pabeigti vismaz 2 kursi) studenti, maģistrantūras studenti, doktorantūras studenti, kā arī augstskolu absolventi un topošie uzņēmēji.
!!! Pretendenti, kuri studē vai jau ir ieguvuši augstāko izglītību ekonomikas, vadības un finanšu nozarēs netiek iekļauti apmācību kursa dalībnieku lokā.

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām. Dalībnieku atlases kritēriji:

  • Reāla, inovatīva biznesa ideja
  • Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 2010. gada 10.decembra plkst. 17:00. Iesniedzamie dokumenti – Aizpildīta pieteikuma anketa, CV, motivācijas vēstule.

Dokumentus ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”” jāiesniedz  Cēsu Biznesa Inkubatorā, Pļavas  3A , Cēsis, LV-4101, no 10.00-17.00 
Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizē Biznesa augstskola Turība Cēsu filiāle.

Papildus informācija:
Jolanta Brilte
Tālrunis: 67616022, 26389103
E-pasts: jolanta@turiba.lv
Iveta Liniņa

Tālrunis 26306922

E-pasts: vendena@inbox.lvwww.turiba.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv