Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 7.decembris  


Cēsu TIC saņem Q-Latvia tūrisma kvalitātes sertifikātu

Tūrisma attīstības valsts aģentūra(TAVA) ir piešķīrusi Latvijas tūrisma kvalitātes sertifikātu „Q-Latvia” Cēsu pils apmeklētāju un tūrisma informācijas centram.

 

„Tas nozīmē, ka mēs esam orientējušies uz viesi ar vēlmi  izprast un apmierināt viņa vajadzības, kā arī esam spējīgi nodrošināt sertifikāta kritērijiem atbilstošus tūrisma pakalpojumu standartus. Sniegsim klientiem augstas kvalitātes servisu un domāsim par viņu komfortu arī turpmāk,” ar gandarījumu par sasniegto rezultātu stāsta Andra Magone, Cēsu Tūrisma Attīstības un informācijas centra vadītāja.

 

Sertifikāts ir izsniegts uz 5 gadiem ar atkārtotām pārbaudēm reizi gadā. Slepenais viesis, kas pārbauda vai noteiktie kritēriji, kas saistīti ar laipnu apkalpošanu, joprojām tiek izpildīti, var atkal ierasties jebkurā laikā.  

 

Andra Magone izsaka lielu paldies saviem kolēģiem, par attieksmi pret ikdienas darbu, jo īpaši tiem cilvēkiem, kas aci pret aci saskaras ar klientu, un tiem, kas veido tūrisma produktu. „Kolēģu atbildības un servisa izpratnes rezultātā mēs saviem klientiem un pilsētas viesiem varam sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus,” saka Andra Magone.

 

*Eiropas tūrisma nozarē „Q” kvalitātes sistēmas pēdējos gados ir kļuvušas plaši pazīstamas. Līdzīgi kā citās valstīs, ieviešot „Q-Latvia” kvalitātes sistēmu, uzņēmumam ir iespēja palielināt savu konkurētspēju, prestižu un atpazīstamību, nodrošinot klienta vajadzībām un prasībām atbilstošu pakalpojumu. „Q-Latvia” kvalitātes zīmes ieguvēji tiks īpaši izcelti TAVA īstenotajās mārketinga aktivitātēs un reklamēti tūrisma informatīvajos kanālos.

 

Cēsu Tūrisma Attīstības un informācijas centram sertifikāts pasniegts piektdien,7.decembrī Latvijas tūrisma forumā Rīgā.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 28318318

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv