Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 8.janvāris  


Cēsu pilsētas domes ārkārtas sēdē

Domes ārkārtas sēdē

 

  Ceturtdien 5.janvārī notika Cēsu domes ārkārtas sēde. Pirmais jautājums bija par publiskās apspriešanas izsludināšanu apbūvei Piebalgas ielā 91. Šo zemes gabalu ir iegādājusies SIA „Latvija Statoil”, kas iecerējusi tur būvēt degvielas uzpildes staciju.

 Uzņēmuma pārstāvji informēja, ka ir vienošanās par blakus esošā  zemes gabala Saulrītu ielā 14 īri, lai iegūtu pietiekoši lielu teritoriju uzpildes stacijas būvei.  Saskaņā ar domes saistošajiem noteikumiem, pirms šāda objekta celtniecības  jāizsludina sabiedriskā apspriešana un uzņēmumam ir jāsagatavo apspriešanas norisei nepieciešamie informatīvie materiāli. Pirms darbu uzsākšanas būs jāveic arī objekta ietekmes uz vidi novērtējums.

   Deputāti uzklausīja arī informāciju par tirgus apbūves konkursa rezultātiem. Nolikumu izņēma astoņi pretendenti, bet pieteikumu iesniedza tik viens SIA „Marno J”. Konkursa komisija atzina, ka pieteikuma dokumenti iesniegti prasībām atbilstoši. Kā uzsvēra domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs, tas ka pretendents ir tikai viens nenozīmē, ka tas tiks atzīsts par konkursa uzvarētāju. Gan deputātiem, gan konkursa komisijas dalībniekiem, gan domes būvvaldes vadībai ir virkne jautājumu par „Marno J” ieceri tirgus apbūvei. Notiks diskusijas ar uzņēmuma pārstāvjiem, paredzēta arī ieceres prezentācija domē. Arī par tirgus apbūvi tiks rīkota sabiedriskā apspriešana un veikts objekta ietekmes uz vidi novērtējums.

   Ir apstiprināta valsts mērķdotācija mājas ar sociāliem dzīvokļiem celtniecībai Caunas ielā 7. Valsts dotācija sedz 20% no nepieciešamā finansējuma, deputāti nolēma, ka 80% nodrošinās pašvaldība un privāts uzņēmums.

 

Sagatavoja Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs

t. 4121677, 6479606Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv