Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 10.augusts   Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 8.janvāris  


Aicina pieteikties jauniešus!

Projekts „Take the Lead!” aicina pieteikties jauniešus vecumā no 15 – 25 gadiem, kas vēlas aktīvi līdzdarboties un iemācīties kā realizēt savas idejas dzīvē!

 Projekta „Take the Lead!” ideja radās, lai risinātu ar jauniešu līdzdalību un aktivitāti saistītās problēmas rajona līmenī. To realizē Neformālā jauniešu grupa „Didzis” ar Cēsu Jauniešu domes un SIA „Tarmo” palīdzību. Projekta mērķis ir veicināt aktīvu jauniešu līdzdalību vietējo un reģionālo lēmumu pieņemšanas procesos un attīstībā, kā arī atbalstīt jauniešu radošo ideju īstenošanu dzīvē.

Kā informē projekta vadītāja Kristīne Mihaļova, svarīgi ir radīt jauniešos pašapziņu, ka viņi ir nozīmīga daļa sabiedrības labklājības veicināšanai. „Lai sasniegtu mērķi, gribam veikt jauniešu apmācību, dot iespēju viņiem noorganizēt sporta sacensības, organizēt diskusijas, kā arī sniegt jauniešiem brīvprātīgā darba pieredzi. Pēc projekta beigām jaunieši būs guvuši izpratni par līdzdalību un tās nozīmi, iepazinušies ar brīvprātīgo darbu, kā arī guvuši pieredzi pasākuma organizēšanā. Cēsu rajonā būs izveidojies jauniešu, pašvaldību un uzņēmēju sadarbības tīkls.”

Projekta laikā ir paredzēts Apmācību semināru cikls Aktīva jaunatnes līdzdalība vietējā pašvaldībā un diskusija Jauniešu loma pagastu un pilsētu attīstībā ,kuras mērķis ir veicināt dažādu sabiedrības grupu: jauniešu, pašvaldības pārstāvju un uzņēmēju sadarbību.

Jauniešiem savas idejas un zināšana būs iespēja izmantot praktiski darbojoties un organizējot sporta sacensības, kurās piedalīsies jauniešu un pašvaldības pārstāvju jauktās komandas. Kā arī darboties kā brīvprātīgajiem mūzikas un sporta festivālā Fonofest, kas ir viens no lielākajiem pasākumiem jauniešiem Cēsu rajonā, kā arī ieņem vienu no vadošajām pozīcijām visu Latvijas alternatīvās mūzikas un sporta pasākumu vidū. Līdzdalība pasākuma organizēšanā un norises laikā būs vērtīga pieredze brīvprātīgajā darbā masu pasākumos.

Projekta organizētāji aicina pieteikties jauniešu vecumā no 15 – 25 gadiem un savus CV, kā arī atbildi uz jautājumu - kāpēc vēlies piedalīties, sūtīt uz e-pasta adresi didzisgroup@gmail.com līdz 1. februārim. Organizētāji īpaši aicina pieteikties jauniešus no rajona pagastiem, tādā veidā veicinot jauniešu aktivitāti visā Cēsu rajonā. Lai piedalītos nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, galvenais, lai būtu vēlēšanās un motivācija.

Projekts “Take the lead” tiek realizēts ar Eiropas Savienības atbalstu un tā saturs neatspoguļo ES vai Nacionālās aģentūras viedokli, ka ari tās nenes par to nekādu atbildību.

 

Informāciju sagatavoja

Anna KalniņaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv