Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 8.janvāris  


8.decembrī, Cēsu pilsētas Domē uz kopsapulci sanāca topošā Cēsu novada pašvaldību vadītāji

Otrdien, 8.decembrī, plkst. 15:00 uz kopsapulces pirmo sanāksmi Cēsu pilsētas Domē sanāks to pašvaldību vadītāji, kas ar Ministru kabineta 2007.gada 4.septembra noteikumiem Nr.594 tika iekļauti Cēsu novadā.

Pašvaldību vadītāji tiksies, lai lemtu par Cēsu novada apvienošanas projekta izstrādes Vadības darba grupas izveidi, vienotos par laika grafiku un izvēlētu par apvienošanās programmas izstrādi atbildībās iestādes un personas.

 

Novada apvienošanas projekta Vadības grupas uzdevums būs izskatīt un pieņemt lēmumus par sagatavoto informāciju, vadīt apvienošanās projektu un izteikt priekšlikumus par plānoto pārvaldes modeli, investīciju programmu, attīstības stratēģiju un citiem aktuāliem jautājumiem.

 

Apvienošanās projekta ieviešanas laikā tiks izstrādāts Novada apvienošanās ziņojums, kas būs par pamatu Novada veidošanai.

 

Cēsu pilsētas Dome ir saņēmusi mērķdotāciju 10000 LVL apmērā, kas paredzēta Cēsu novada apvienošanas programmas izstrādei.

 

Līdz šim lēmumu par pievienošanos novadam ir pieņēmušas visas MK noteikumos Nr. 594 minētās Cēsu rajona pašvaldības, izņemot Amatas novadu.

 

Jau ziņots, ka 2007.gada 4. septembrī LR Ministru kabineta sēdē lēma par plānotā Cēsu novada izveidošanu, iekļaujot tajā Cēsu pilsētu, Amatas novadu un Vaives, Veselavas, Nītaures, Zaubes, Kaives, Taurenes, Skujenes, Dzērbenes, Drustu, Liepas un Mārsnēnu pagastus.

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS ATTĪSTĀS

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv