Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.janvāris  


Atbalsti Vidzemes projektu – balso par Cēsīm!

Eiropas kultūras galvaspilsētu kandidātpilsētu asociācijas mājas lapā http://www.candidatecities.com iespēja nobalsot par savu favorītpilsētu, kura 2014.gadā iegūs Eiropas kultūras galvaspilsētas statusu! Ieej un nobalso par Cēsīm! Atbalsti Cēsu pilsētas un Vidzemes reģiona kopīgo mērķi – 2014.gadā aicināt ikvienu baudīt kultūras pārsteigumus ne tikai Vidzemes reģionā, bet arī visā Latvijā!

 

Mājas lapā iespēja nobalsot par dažādu valstu kandidātpilsētām, tai skaitā par trīs pilsētām no Latvijas–Cēsīm, Rīgu un Liepāju.  

 

Balsošanas iespēja pieejama, atverot mājas lapu un uzspiežot uz sadaļas „VOTE”, kas novietota labajā lapas pusē. Viens balsotājs var atstāt trīs balsis.

 

EKG kandidātpilsētu asociācijas mājas lapā ievietota arī karte, kurā attēlotas visas nākamo gadu kandidātpilsētas, kā arī cita informācija par pilsētām un asociāciju.  

 

Jau ziņots, ka Cēsis kopā ar Vidzemi ir izvirzījušas savu kandidatūru Eiropas kultūras galvaspilsētas titula iegūšanai 2014.gadā. Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu 2014.gadā Cēsis īstenos visā Vidzemē. Atbalstot Cēsis, Vidzemes pilsētas - Valmiera, Alūksne, Valka, Gulbene, Madona, Limbaži un Ainaži - ir vienojošās sadarbības projektā, lai apvienotu spēkus kopīgam mērķim – Eiropas kultūras galvaspilsētas statusa iegūšanai.

 

2008.gada 16.decembrī Rīgā notika pirmās pilsētu atlases kārtas prezentācija starptautiskai žūrijai, kurā no četrām pretendentēm – Cēsīm, Rīgas, Liepājas un Jūrmalas otrajai kārtai izvirzītas Cēsis, Rīga un Liepāja.

 

Konkursa otrā kārta norisināsies 2009.gadā. Līdz 2009.gada 30.jūnijam izvirzītajām pilsētām jāiesniedz detalizēti izstrādāta kultūras programmas koncepcija 2014.gadam. Savukārt septembrī notiks izstrādātās koncepcijas prezentēšana un gala rezultāta paziņošana. Otrā kārta būs izšķirošā, lai noteiktu, kura pilsēta iegūs titulu Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014.gadā.

 

Atbalsti Cēsis un Vidzemi! Nobalso!

 

Ar cieņu,

Cēsis – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 darba grupaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv