Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.janvāris  


ZAAO: vietām sniegs ietekmē atkritumu savākšanu

Intensīvā snigšana pēdējās dienās un nelabvēlīgie braukšanas apstākļi apgrūtina ZAAO transporta piekļūšanu atkritumu konteineriem, lai tos iztukšotu. Līdz ar to iespējama situācija, kad klientiem netiek nodrošināta konteinera iztukšošana atkritumu izvešanas kalendārā norādītajā dienā.

„ZAAO klientus aicinām nesatraukties! Saviem šoferīšiem esam uzdevuši atzīmēt visas tās adreses, kurās konteiners nav iztukšots, jo tam nav iespējams piekļūt piesnigušo ceļu dēļ. Šos konteinerus mēģināsim iztukšot iespējami tuvākajā laikā un maksa par neizpildītu darbu netiks aprēķināta,” izveidojušos situāciju skaidro ZAAO mārketinga daļas vadītāja Ieva Tabūne.

ZAAO nodrošina atkritumu izvešanu ne tikai pilsētu iedzīvotājiem, bet arī lauku viensētām, tādēļ braukšana notiek arī pa mazajiem pašvaldību ceļiem, kas no sniega tiek attīrīti, ņemot vērā katras pašvaldības iespējas. Tādēļ ZAAO aicina arī savus klientus būt atsaucīgiem, novērtēt reālo piebraucamā ceļa stāvokli un informēt par to ZAAO, lai atteiktu konteinera tukšošanu un vienotos ar dispečeru par citu konteinera tukšošanas dienu.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Kaspars Pabērzs

SIA ZAAO attīstības daļas vadītājas vietnieks

Tālr. 642 81250

Mob. tālr. 29121093

E-pasts: kaspars.paberzs@zaao.lv

 

      Ieva Tabūne

      SIA ZAAO mārketinga daļas vadītāja

      Tālr. 64281250

      Mob. tālr. 29160484

 E-pasts: ieva@zaao.apollo.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv