Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 8.februāris  


Cēsu vecāku dome dalās pieredzē

 

Janvārī apritēja 3 gadi kopš darbojas Cēsu pilsētas vecāku dome. Lai iepazītos ar Cēsu pilsētas Vecāku domes aktivitātēm, Cēsīs viesojās viesi no Limbažiem – pilsētas domes speciālisti, pedagogi, valsts un pašvaldības policisti vecāki, jaunieši.

 Cēsu pilsētas domē notika tikšanās ar Cēsu pilsētas Vecāku domi, kuras pārstāvji stāstīja par sadarbību ar pilsētas domi un Cēsu rajona padomi vecāku dienu organizēšanā- viesi rūpīgi izpētīja visu notikušo 7 vecāku dienu materiālus. Viesiem interesanta šķita pieredze par uzticības telefona darbību un vecāku iesaistīšanos skolu ēdnīcu apsekošanā, skolas domu svēršanā, TV raidījumu izvērtēšanā u.c. Cēsnieki stāstīja par pieredzi Vecāku domes organizēt skolās un tikties ar skolu padomju pārstāvjiem. Tāpat limbažnieki  izzināja vecāku iespējas iesaistīties Latvijas vecāku organizācijā „VISI „

 Limbažnieki iecerējuši savā pilsētā aktivizēt vecākus apgaitām pilsētā, tāpēc īpašā interese bija par cēsnieku aktivitātēm- datorsalonu un klubu apsekošanā, pārdevēju novērošanā, pieprasot pilngadību apliecinošus dokumentus akcīžu preču pirkšanas gadījumos un vecāku apgaitās pa ielām. Tikšanās beigās viesi vēlējās praktiski redzēt, kā notiek vecāku apgaita. Reidā piedalījās Limbažu jaunieši un pieaugušie no Cēsīm un Limbažiem.

 Par darbu, lai novērstu akcīzes preču tirdzniecību nepilngadīgajiem cēsniekiem ir pieredze, bet gandarījuma nebija-  kopīgā reidā pusstundas laikā konstatējām  5 gadījumus, kad netika ievēroti noteikumi. Paldies klubu darbiniekiem „Bumerangā”, „Aromā”, „Vidzemniekā”, kur nebija nepilngadīgu personu.

 

Informāciju sagatavoja

Domes izglītības nodaļas metodiķe

Dzintra KozakaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv