Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 8.februāris  


SIA”Marno J” izsludina publisko apspriešanu

SIA”Marno J” izsludina publisko apspriešanu konkursa “ Par atdalāmā zemes gabala no zemes gabala Cēsīs,Valmieras ielā 2 nomu ar apbūves tiesībām un investijām atlikušajā zemes gabalā esošā tirgus kompleksa rekonstrukcijai un Cēsu pilsētas infrastruktūras attīstībai “būvniecības ieceres priekšlikumam. Ar publiskās apspriešanas materiāliem par ieceri var iepazīties Cēsīs, Raunas ielā 4,Cēsu pilsētas domē, 2.stāvā un ar 10.februāri Cēsu pilsētas domes mājas lapā www.cesis.lv sadaļā "Sabiedriskās un publiskās apspriešanas, pētījumi". Būvniecības ieceres publiskās apspriešanas laiks no 2006.gada 8.februāra  līdz  8.martam. Atsauksmes par publisko apspriešanu iesniedzamas Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā ar norādi ”Par publisko apspriešanu par apbūvi zemes gabalā Cēsīs,Valmieras ielā 2”, Cēsu pilsētas mājas lapā www.cesis.lv sadaļā diskusijas vai nosūtot elektroniski, publiskās apspriešanas atbildīgajam sekretāram Jānim Zlaugotnim e-pasts: janis.zlaugotnis@dome.cesis.lv.  Par derīgiem balsojumiem tiks uzskatīti tie, kuros būs norādīts balsotāja vārds, uzvārds un dzīvesvietas adrese. Publiskās apspriešanas gala ziņojums tiks paziņots un lēmums par būvniecības ieceri tiks pieņemts Cēsu pilsētas domes sēdē 23.03.2006.   

Saite uz materiālu:  http://www.cesis.lv/?d=656

           . Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv