Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.februāris  


Skijoringa svētki Cēsīs - joprojām skatītājiem iemīļoti


Šī sestdiena, 6. februāris Cēsīs iezīmējās ar plaši apmeklēto skijoringa pasākumu Cēsu pilsētas stadionā, kur pulcējās labākie un meistarīgākie Latvijas skijoringa sportisti.

Uz skijoringa šovu bija ieradies arī jaunais daudzsološais kvadraciklists no Igaunijas Andro Halikko, kurš kvadraciklu open klasē pēc pusfināla palika astotajā vietā un Holandes skijoringists Cearl Klis, kurš savā klasē, cīņā ar Latvijas skijoringa meistariem, diemžēl arī nekvalificējās finālā.

Pasākumu atklāja Cēsu novada domes izpilddirektors Andris Mihaļovs un pasākuma organizators Artis Rasmanis. „Esmu pateicīgs Cēsu novada domei un Cēsu iedzīvotājiem par to, ka motociklu troksnis pilsētas centrā ir nevis traucēklis, bet atpūta,” atdzīst pasākuma organizators un dalībnieks Artis Rasmanis.

Šogad pasākumā piedalījās 39 skijoringa ekipāžas un 20 kvadraciklisti sportisti. Daži sportisti, īpaši šīm sacensībām, bija izveidojuši jaunas ekipāžas. Piemēram, Leons Kozlovskis un Jānis Kļaviņš, kurš agrāk nodarbojās ar motosportu, bet šodien skatītājiem demonstrēja savu slēpošanas mākslu.

Lielisku rezultātu jauniešu klasē uzrādīja Kārlis Sabulis un Toms Liepiņš. Mazajā meistarklasē uzvaru izcīnīja Raivis Eikmanis un Alvils Laurītis, lielajā meistarklasē – Lauris Ērmanis un Mareks Štrauss, savukārt apvienotajā tautas klasē lielāko meistarību rādīja Gatis Zundovskis un Krišjānis Vēsmiņš.

Pēc pazīstamu sportistu sacensībām, trasē devās skijoringa sacensību uzvarētāju motobraucēji ar LTV7 raidījuma SEMS vadītāju Ketiju Dombrovsku, kas braucienā izcīnīja godalgoto 1. vietu, Eirovīzijas atlases dalībnieku Ralfu Eilandu no grupas „Per”, kurš ieguva 2. vietu un sieviešu motokrosa komandas „The Weird Sisters” sportiste Monta Dišlere – Kirilko, kura, pēc neveiksmīga kritiena pēdējā aplī, palika trešajā vietā. Jāpiebilst, ka Ralfam Eilandam šī bija pirmā pieredze skijoringā.

Pasākumu noslēdza kvadarciklu sacensības, kuras skatītāju uzmanību pievērsa ar savu spraigo notikumu gaitu un faktu, ka Kvadra Open klasē uz starta līnijas vienlaicīgi stājās tēvs un dēls Jānis un Valters Dišlers Kirilko, kā arī abi Kārļi Boļi.

Kvadra open klasē uzvaras laurus plūca Andris Ciršs, savukārt pilnpiedziņas 4x4 klasē, uzvaru guva Ralfs Kaliksons.

Sīkāka informācija par vietu sadalījumu pieejama www.x-moto.lv

Pasākuma galvenie sponsori: Rasmanis & Dankers, SEB, Valvoline, Cēsu novada dome, Redbull, oficiālais Škoda pārstāvis Latvijā Karlo motors, Taipans, Vilders, Jāņa Ažiņa komercfirmai SIA “Markets”, Strazdu grava. Informatīvie atbalstītāji: radio Capital FM Vidzeme un laikraksts Birža.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv