Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.marts  


Starptautiskajā sieviešu dienā aicinām apmeklēt „ZAĻO TIRDZIŅU” Cēsīs Rožu laukumā!

Šo svētdien, 8.martā, no plkst.9.00 līdz 15.00 visi cēsnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Rožu laukumu Cēsīs, kur notiks Latvijas zemnieku un amatnieku „Zaļais tirdziņš”. Tā īpašais viesis būs Mārtiņš Rītiņš, restorāna „Vincents” šefpavārs.

 

Pēc kārtas jau ceturtais tirdziņš atjaunotajā Rožu laukumā pulcēs apmēram 50 tirgotājus - zemniekus un amatniekus. Tajā varēs iegādāties Latvijas vietējo lauksaimniecības produkciju, t.sk. piena produktus, maizes un konditorejas izstrādājumus, ogas, dārzeņus, gaļas un zivju produktus.

 

Tirdziņa dalībniekus un apmeklētājus izklaidēs runīgā tirgus sieva un deju kolektīvs „Raitais solis”, būs iespēja vizināties ar poniju un izmest loku pa Cēsu pilsētas ielām eksotisko lamu ratos.

 

Sākot ar martu, amatnieku un zemnieku gadatirdziņi Rožu laukumā norisināsies divas reizes mēnesī – mēneša pirmajā un trešajā sestdienā. Nākamais tirdziņš notiks sestdien, 21.martā.

 

Visus tirgoties gribētājus lūdzam kontaktēties ar Sandru pa telefonu 29247891. 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv