Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.marts  


Cēsu novada komandai Latvijas Ziemas II olimpiādē piecas medaļas

 

 

Ar augstiem sasniegumiem Latvijas II Ziemas olimpiādē, kas norisinājās no 5. līdz 7.martam, nostartējuši Cēsu novada komandas sportisti. Izcīnītas piecas godalgotās vietas.

 

Pirmajā sacensību dienā distanču slēpošanā sprinta distancē zelta medaļu izcīnīja Inga Dauškāne un bronzas godalgu Inese Šķēle.

Otrajā sacensību dienā atkal mūsu komandai tikpat labs sniegums un identisks medaļu ieguvums - zelta medaļu snovbordkrosā izcīnīja Toms Vasins un bronzas godalgu kamaniņu sportā - Megija Ādamsone.

 

Trešajā sacensību dienā, ļoti saspringtā un sīvā konkurencē bronzas medaļas Cēsu novadam izcīnīja sieviešu distanču slēpošanas komanda. Stafetes sacensībās pirmos divus klasiskā stila posmus veica Ieva Eglīte un Zane Jansone, bet trešo un ceturto posmu brīvā stila slēpojumā - Inese Šķēle un Inga Dauškāne.

 

Kalnu slēpošanā no Cēsu novada sportistiem labāko rezultātu supergiganta trasē sasniedza Beāte Bērziņa - 8.vieta, biatlonā 10 km sprinta distancē Dāvis Dravants izcīnīja 12.vietu.

 

Ar piecām iegūtām medaļām, Cēsu novada komanda 45 pašvaldību komandu konkurencē ierindojās 5.vietā.

 

Lai mūsu sportistiem dotu spēku un enerģiju, pirms startiem, 4.martā Cēsu novada komanda tika godināta un pavadīta uz olimpiādi no Rožu laukuma Cēsīs, kur veiksmi un izturību vēlēja Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un akciju sabiedrības „Cēsu alus” pārstāve Agita Baltbārde, dāvājot arī siltas ziemas cepurītes. Savukārt pieredzē dalījās tikko no Vankūveras olimpiādes atgriezusies slēpotāja Anete Brice un viņas trenere Andžela Brice. Lai sportistiem dotu papildus spēkus, savus vēlējumus un zīmējumus katram nodeva Cēsu 3.bērnudārza audzēkņi.

Savukārt, lai izmēģinātu spēkus un iesildītos startiem, sportisti kopā ar treneriem un klātesošajiem piedalījās kopējā stafetē, kur gan slēpoja, gan spēlēja hokeju, gan vilka kamanas un izmēģināja citus ziemas sporta veidu elementus.

 

Attēlā: Cēsu novada komanda un atbalstītāji pirms startiem Cēsīs, Rožu laukumā.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada komandas vadītājs,

Cēsu pilsētas Sporta skolas direktors

Jānis NaglisAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv