Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.marts  


Cēsis kopā ar TAVA un Latvijas komersantiem starptautiskajās tūrisma izstādēs

Pašvaldības aģentūrai „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta vieta Latvijas nacionālajos stendos starptautiskajās tūrisma izstādēs ārvalstīs, un Cēsis tiks prezentētas trīs nozīmīgās izstādēs - Berlīnē (Vācija), Maskavā (Krievija) un Londonā (Lielbritānija).

 

Pirmā Starptautiskā izstāde „ITB”, uz kuru dosies arī Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra vadītāja Andra Magone norisināsies no 9.līdz 13.martam Berlīnē. Savukārt uz Starptautisko izstāde „MITT” Maskavā, kas notiks no 16.līdz 19.martam, Cēsis un Vidzemi pārstāvēt dosies Cēsu Kultūras un Tūrisma centra direktore Jolanta Sausiņa.

 

Lai radītu pievilcīgu un interesantu piedāvājumu ārvalstu tūristiem ne tikai par Cēsīm, bet arī par tuvāko apkārtni, Cēsu pārstāvji sagatavojuši izdales materiālus un piedāvājumu sadarbībā ar uzņēmējiem un tūrisma speciālistiem bijušā Cēsu rajona robežās. Tāpat izstādēs tiks prezentēti arī jaunumi, kas tapuši sadarbībā ar citiem novadiem un pilsētām Vidzemē.

 

Uz trešo lielāko starptautisko izstādi Londonā „World Travel Market”, „Cēsu Kultūras un Tūrisma centra” pārstāvis dodies novembrī.

 

Piedalīšanās izstādēs notiek ar Tūrisma attīstības un valsts aģentūras atbalstu. Atbalsts komersantiem, pašvaldībām un ostu pārvaldēm dalībai nacionālajā stendā starptautiskajās izstādēs ārvalstīs tiek sniegts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspējas stiprināšana ārējos tirgos” līdzekļiem, kas īstenots darbības programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” papildinājuma 2.3.1.1.2.apakšaktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana – nozaru starptautiskās konkurētspējas stiprināšana” ietvaros.

 

Vairāk par Latvijas nacionālo stendu Berlīnē: http://tava.gov.lv/akt/index.php?akt_id=591

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv