Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.aprīlis  


15.reizi notiks Cēsu domes kausa izcīņa volejbolā

Š.g. 10.aprīlī, Lielajā Piektdienā jau 15.reizi notiks Cēsu pilsētas domes ceļojošā kausa izcīņa telpu volejbolā un pirmo reizi - florbolā.

 

Telpu volejbola kausa izcīņai šogad pieteikušās deviņas pašvaldības iestāžu un uzņēmumu, kā arī sadarbības partneru komandas. Savukārt florbola spēlei gatavas 12 Cēsu komandas. Cēsu pilsētas domes komandas cīnīsies gan par volejbola, gan florbola kausu.

 

„Esam patiesi gandarīti, ka mums ir izdevies noturēt šo sportisko tradīciju tik ilgu laiku – 15 gadus. Tas pārliecina, ka cēsnieki grib sportot un tāpēc tradīcijas ir jāturpina,” atzīst volejbola kausa izcīņas organizētāja kopš 1994.gada, domes komunālinženiere Anita Bukeja.

 

Lai sporta diena izvērstos atraktīvāka un piesaistītu arvien vairāk dalībnieku, šogad pirmo reizi notiks ceļojošā kausa izcīņa florbolā.

 

„Esmu pārsteigta par tik lielu cēsnieku interesi spēlēt florbolu. Dalībnieku komandas, kuras lielākoties florbolu nekad nav spēlējušas, bez šaubīšanās piekrita cīnīties par ceļojošo kausu,” saka florbola kausa izcīņas organizētāja komunālinženiere Liene Jurģēna.

 

Jāpiebilst, ka 2002.gadā notika sadraudzības spēle florbolā starp Cēsu pilsētas domes un NBS Instruktoru skolas komandām.

 

„Acīmredzot Cēsu komandu panākumi Latvijas čempionātos volejbolā un florbolā ir iedvesmojuši cēsnieku sporta garu un vēlmi izmēģināt savus spēkus šajās aizraujošajās spēlēs,” vērtē Cēsu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv