Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 8.aprīlis  


Cēsu novada pašvaldība nodrošinās prakses vietu RTU projektā „Labā prakse”

 

Vakar, 7.aprīlī Cēsu novada pašvaldība noslēdza līgumu par sadarbību ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), kas paredz vienas prakses vietas nodrošināšanu Cēsu novada pašvaldībā RTU un Hipotēku bankas rīkotajā vasaras prakšu projektā "Labā prakse".

 

Cēsu novada pašvaldība ir vienīgā pašvaldība, kas piedalās prakšu projektā. „Labās prakses” ietvaros Cēsu novada pašvaldībā praktizēsies viens inženierzinātņu maģistratūras students, kurš RTU profesora Visvalža Vrubļevska vadībā veiks SIA „Cēsu siltumtīkli” Cēsu pilsētas siltumtīklu saimniecības investīciju un remonta darbu plāna  izvērtēšanu.

 

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders atzīst, ka ir gandarīts par sadarbību ar RTU un atzinīgi vērtē Hipotēku bankas atbalstu vasaras prakšu projektam. „Studentiem ir svarīgi iepazīt savu profesiju ne tikai teorētiski, bet arī praktiski. Prakses laikā viņiem būs  iespēja saprast, vai izvēlētā darba joma ir tā, ar ko viņi vēlas saistīt savu dzīvi. Tā kā šobrīd Cēsīm ir svarīgs siltumapgādes jautājums, redzam, ka mums būs lieliska iespēja gūt jaunu skatījumu no malas siltumapgādes situācijas uzlabošanai un studentam būs laba iespēja gūt neatsveramu pieredzi,” pauž G.Šķenders.

 

Jau ziņots, ka Cēsu novada domes deputāti pieņēma lēmumu par sadarbības līguma slēgšanu ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes attīstības fonds”, kas paredz sadarboties, lai veiktu SIA „Cēsu siltumtīkli” iesniegtā „Cēsu pilsētas siltumtīklu saimniecības investīciju plāns 2010.-2022. gadam un remonta darbu plāns 2010.gadam” izvērtēšanu un atzinuma sniegšanu. Šī mērķa sasniegšanai un vienas prakses vietas nodrošināšanai Cēsu novada pašvaldība piešķirs 200 latu finansējumu.

 

Lai turpinātu vairāku gadu veiksmīgo sadarbību ar RTU, aprīlī Cēsu novada pašvaldība un RTU noslēgs nākošo līgumu par sadarbību dažādās izglītības jomās un projektos, kas vērsti uz uzņēmējdarbību un inovācijām. 

 

Vasaras prakšu konkursa «Labā prakse» mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un zināšanas izvēlētajā studiju jomā. Konkurss noritēs no 7. aprīļa līdz 7. maijam. Konkursā atlasītajiem studentiem vasarā būs iespēja iziet vienu mēnesi ilgu praksi vadošajos Latvijas uzņēmumos, kā arī saņemt 150 līdz  200 latu lielu stipendiju, ko nodrošina konkursa atbalstītāji. Papildu informācija: http://www.rtusp.lv

 

Vasaras prakšu konkursu "Labā prakse" RTU organizē Hipotēku banka, RTU Studentu parlaments un RTU Attīstības fonds. Konkursa finansiālie atbalstītāji ir Hipotēku banka, SIA "Microsoft Latvia", SIA "Latvijas Mobilais Telefons" SIA "Citrus Solutions", SIA "A-Dzīvība ", SIA "IBM Latvija", AS "Air Baltic Corporation" un Cēsu novada pašvaldība.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv