Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.aprīlis  


Cēsīs notiks starptautisks pasākums „Sezonas darba dienas”

 

 

Piektdien 15.aprīlī, Cēsīs, Vienības laukumā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas Darba dienu ietvaros rīkos starptautisku pasākumu „Sezonas darba dienas”.

Pašreizējos ekonomiskajos apstākļos, kad Latvijā ir augsti bezdarba rādītāji, labs risinājums var būt  darbs uz noteiktu laiku kādā citā Eiropas valstī. Sezonas darbs sniedz darba meklētājiem iespēju uzlabot prasmes un profesionālo pieredzi, kā arī iepazīt kādu no ES dalībvalstīm.

Cēsīs, 15.aprīlī, tiks izvietota informatīvā telts, kur no plkst. 11.00 līdz 16.00 būs iespējams saņemt informāciju par sezonas darba piedāvājumiem, darba un dzīves apstākļiem Eiropas Savienības dalībvalstīs. Pasākumā piedalīsies un sniegs informāciju EURES konsultanti no Dānijas, Vācijas un Zviedrijas, kā arī pārstāvji no EUROPASS, kuri informēs par vienotu dokumentu standartu - CV standartu Eiropā.

Ieeja pasākumā bez maksas.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv