Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 8.aprīlis  


Cēsīs 9. un 10.aprīlī ieradīsies IX Rīgas Starptautiskais Bērnu filmu festivāls Berimors!

Cēsīs, 2011.gada 9. un 10.aprīlī ieradīsies IX Rīgas Starptautiskais Bērnu filmu festivāls Berimors!

Sestdien, 9.aprīlī Cēsu pilī notiks režisora un animatora Nila Skapāna animācijas meistarklase, kur bērni radīs paši savu animācijas filmu plastilīna tehnikā, uzzinās, kā tā top animācija un paši veidos filmas galvenos personāžus. Avārijas brigādes meistardarbnīcā bērnus iepazīstinās ar filmas tapšanas procesu, jaunākajām animācijas filmām un lellēm, bet Filmu triku darbnīcā mazajiem būs iespēja izbaudīt filmu maģiju. Sestdien bērni piedalīsies arī zīmējumu konkursā par tēmu Mana sapņu multenīte un viktorīnā Cik daudz Tu zini par kino?.

Svētdien, 10.aprīlī Cēsu izstāžu namā interesenti varēs nokļūt režisores un cēsinieces Daces Rīdūzes Zīļuka pasaulē, kas uzņemta pēc Margaritas Stārastes grāmatas motīviem. Zīļuks tapusi filmu studijā Animācijas brigāde. Šogad šī filma bija iekļauta arī Berlīnes kino festivāla programmā. Cēsīs izrādīs arī citas Daces Rīdūzes animācijas filmas – Kaimiņu būšana, Kaķi, Jāntārpiņš, Skudrulauva, Miega rūķi, Pasmaidi, draugs! un Cūkas laime.

Mazajiem kinomīļotājiem būs iespēja nodoties lamatu konstruēšanas speciālista un kino meistara Rūdolfa Minga dzīves iepazīšanai (Kā tev klājas, Rūdolf Ming?, rež. Roberts Rubīns, Latvija, 2010, 62 min) un sekot līdzi apkaimes foršākajam jauniešu grupējumam Krokodili (Vorstadtkrokodile, rež. Christian Ditter, Vācija, 2009, 92 min). 

*Ieejas maksa uz filmiņām: Ls 1, - ; 0,50, -(uz katru seansu ieejas biļete jāpērk atsevišķi)

Šogad “Berimors” ir veltīts veselīgam dzīvesveidam, un velosipēds ir oficiālais festivāla pārvietošanās līdzeklis. Plašāk par festivālu: www.arsenals.lv   

Kino bērniem notiek Berimorā!

Plašāk par festivālu: www.arsenals.lv 
  

Papildu informācija - Eva Mežīte

Arsenāls|Berimors, Preses Centra vadītāja

+ 371 26326 981|prese@arsenals.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv