Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 8.maijs  


Cēsu pilsēta tiek atzīta par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu

Cēsu pilsēta patreiz ieņem pirmo vietu LR Bērnu un ģimenes lietu ministrijas rīkotajā aptaujā par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā.

 

11.maijā noslēgsies aptauja par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā, kuras laikā katrs interesents var pieteikt noslēguma balsojumam, viņaprāt, ģimeniskai atpūtai vispiemērotāko atpūtas vietu. Balsojumam tiek piedāvātas atpūtas vietas, kas aptaujas dalībnieku iesūtītajos ieteikumos minētas visbiežāk. Nobalsot par saviem favorītiem varat portālos "Delfi" un "Notikumi.lv", kā arī Bērnu un ģimenes lietu ministrijas mājas lapā www.bm.gov.lv.

Aptauja par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu tiek rīkota jau ceturto gadu pēc kārtas. Kā ierasts, tā notiek Starptautiskās Ģimenes dienas priekšvakarā. Ar šīs aptaujas palīdzību ministrija vēlas noskaidrot arvien jaunas atpūtas vietas visā Latvijā, kurās ģimenes ar bērniem var justies brīvi, droši un apmierināti, kā arī dot pienācīgu novērtējumu jau labi zināmām un sabiedrībā iemīļotām atpūtas vietām. Vienlaikus - arī informēt plašāku sabiedrību par šīm vietām.

Aptaujas rīkotāji aicina ikvienu ar savu balsojumam atbalstīt atpūtas vietu, kurā, atpūšoties kopīgi ar ģimeni un bērniem, esat juties patiešām labi!

Balso par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā!

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv