Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 8.maijs  


Ceturtdien domes sēdē lems par jaunas ielas izveidošanu

Ceturtdien, 8.maijā plkst. 14.00 notiks kārtējā Cēsu pilsētas domes sēde, kurā lems gan par jaunas - Satekles - ielas izveidi Cēsīs, gan Simbolikas komisijas sastāva apstiprināšanu, kā arī citiem jautājumiem.

 

Sēdē izskatīs jautājumu arī par līdzdalību projektā „Pilis un pilsētas”, kas paredz reģionu, pilsētu un lauku rajonu sadarbību visā Baltijas Jūras reģionā, lai uzlabotu kopējo Baltija Jūras reģiona identitāti un pievilcību iedzīvotājiem un investoriem.

 

Deputāti lems par Cēsu Kultūras stratēģijas un rīcības plāna 2008. - 2013.gadam apstiprināšanu; balsos par detālplānojuma uzsākšanu teritorijai Cēsīs starp Dārzniecības, Piebalgas un Raiņa ielu un perspektīvo Raiņa ielas trasi, un izskatīs jautājumus, kas saistīti gan ar pašvaldības normatīvo aktu grozīšanu, gan izmaiņām teritoriju sadalē un dzīvokļu un personu reģistros.

 

Kopumā 8.maija Cēsu domes sēdē izskatīs nedaudz vairāk par 50 jautājumiem. Vidēji Cēsu pilsētas domes sēdēs tiek izskatīti 70 līdz 100 dažādi jautājumi par aktuālām norisēm pilsētā, un tās ilgst vidēji no divām līdz trīs stundām.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv