Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 8.jūnijs  


Kolektīvu vasara

„Randiņš” koncertē ārzemēs

            Cēsu Kultūras centra bērnu deju kolektīva „Randiņš” 7.-9.kl. grupas dejotāji kopā ar vadītāju Sandru Jonaiti no 10.-17. jūnijam piedalās Izmiras 3. starptautiskajā jauniešu mūzikas un dejas festivālā Turcijā. „Randiņa” dejotāji būs šī festivāla paši jaunākie dalībnieki, tomēr ar savu sagatavoto programmu uzstāsies četros koncertos vairākās pilsētās – Izmirā, Karsijakā, Buca Goli, kā arī Inciralti teātrī Anfi. Festivāla dienās „Randiņš” dosies arī uz svinīgo pieņemšanu pie Bucas pilsētas mēra.

            Savukārt „Randiņa” 3.-4.kl. un 5.-6.kl. dejotāji no 13.-17.jūlijam dosies uz Slovākiju, lai savu deju prasmi rādītu festivālā Vlahovā. Brīvajā laikā tiks apskatītas Veļičkas sālsraktuves, Studenovodskas ūdenskritums un citas interesantas vietas.

            Cēsu Kultūras centra deju kolektīvs „Randiņš’ ir viens no labākajiem Cēsu rajona skolēnu deju kolektīviem. Rajona skatē tas ieguva tikai godalgotās visās vecuma grupās.

 

 

Senioriem savi dziesmu un deju svētki

            Latvijas senioru Dziesmu un deju svētkos Elejas estrādē 9.jūnijā piedalās Cēsu Kultūras centra kolektīvi - senioru deju kolektīvs „Dzirnas” un senioru koris „Ābele”. Pasākums veidots kā vasaras ieskaņas koncerts ar moto: ”Es dzīvoju - man vajag dejot, pār mežu galiem dziesmu sviest!”

            Latvijas senioru Dziesmu un deju svētki ir ikgadējs Tautas mākslas centra organizēts pasākums un tas ir viens no darbības uzdevumiem ceļā uz Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem 2008.gadā.

 

Informāciju sagatavoja

Kadrija Mičule

Cēsu Kultūras centra

Speciāliste amatiermākslas darbā.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv