Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 8.jūnijs  


„Jāņu” skrējieni Cēsīs

23. jūnijā Cēsu apkārtnē norisināsies veikala „Maratons” atbalstītie „Jāņu” skrējieni - 12 km garais skrējiens „Jānis” un 6 km garais skrējiens „Jānītis”. Abas distances vijas pa Gaujas senleju un Cēsu pilsētas ielām. Labākie skrējēji saņems balvas no dziedātāju Jenny May un Kristīnas Zaharovas rokām. Dalībnieki aicināti pieteikties interneta mājas lapā www.cesusportaskola.lv līdz 21. jūnijam.

 

Šogad tiek organizēts jau divdesmit pirmais skrējiens „Jānis” un devītais skrējiens „Jānītis”. Pirmo reizi skrējiens „Jānis” notika 1989. gadā, bet „Jānītis” – 2001. gadā. Sacensības organizē Cēsu pilsētas sporta skola, skrējiena galvenais atbalstītājs ir veikals skriešanas mīļotājiem „Maratons”.

 

Laura Lapiņa, veikala „Maratons” idejas autore: „Mēs esam skriešanas mīļotāji – skrienam katru rītu, piedalāmies maratonos, atbalstām skrējienus, mudinām cilvēkus skriet. Skriešana ir labākais veids, kā uzturēt sevi fiziskā formā. Un – krīzes apstākļos – tas ir arī lētākais veids, kā to izdarīt. Viss, kas nepieciešams, ir labi apavi.”

 

Skrējēji startēs plkst. 11.00 Cēsu Pils parkā uz Palasta ielas. Finišā Pils parkā pie estrādes skrējējus sagaidīs ar svētku noskaņai atbilstošajiem dzērieniem.

 

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija notiks sacensību dienā līdz 10.00 parkā pie estrādes. Iepriekšējā pieteikšanās un informācija ir pieejama Cēsu sporta skolas mājas lapā www.cesusportaskola.lv līdz 21.jūnijam plkst.16.00. Dalības maksa, iepriekš piesakoties, visās grupās ir Ls 1.50. Reģistrējoties sacensību dienā, dalības maksa ir Ls 2. Pirmie 250 reģistrējušies dalībnieki saņem īpašu uzlīmi. Papildus informācija ir atrodama arī mājaslapā www.skrien.lv.

 

Uzvarētāju apbalvošana notiks plkst. 12.30. 1., 2. un 3. vietas ieguvēji katrā grupā no Jenny May un Kristīnas Zaharovas rokām saņems diplomus, medaļas un „līgošanai” nepieciešamās lietas, 1.vietas ieguvēji turklāt saņems vērtīgas balvas no veikala „Maratons” un „adidas”.

 

Kristīna: ”Mums abām ar Jenny May patīk veikala „Maratons” ideja popularizēt skriešanu, aicinām arī citus to atbalstīt! Vēl gan neesam tā uztrenējušās, lai noskrietu 12 km – gan jau kādreiz nākotnē.”

 

Pavisam īpašu balvu saņems skrējienu labākais Jānis. Apbalvoti par dalību sacensībās tiks arī visi pārējie finišējušie Jāņi un Līgas.

 

Pēc apbalvošanas notiks pilsētas galerijas „Valleta” dāvanu karšu izloze: 2 dāvanu karšu Ls 25 vērtībā izloze starp Jāņiem un Līgām, kā arī 2 dāvanu karšu Ls 25 vērtībā izloze starp pārējiem dalībniekiem. Lai skriešanu padarītu komfortablāku, pasākuma laikā skrējiena dalībniekiem un līdzjutējiem veikala „Maratona” tirgotās „adidas” preces būs iespējams iegādāties par ļoti īpašām cenām.

 

Skrējiena pārējie atbalstītāji ir Cēsu pilsētas dome, Cēsu rajona padome, sporta preču zīmols „Adidas”, pilsētas galerija „Valleta”, pašvaldības aģentūra ”Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs”, A/S „Cēsu Alus”, SIA „Beātus”, interneta resursi www.runnig.lv un www.cesis24.lv.

 

Par veikalu MARATONS

Veikals MARATONS ir pirmais profesionālais veikals Latvijā, kas domāts tieši skrējējiem. Veikalā pieejami populārāko sporta zīmolu adidas, Asics, Nike, Salomon, Reebo produkti – apģērbi, apavi, aseksuāri. Veikala adrese ir Rīga, Cēsu iela 31. No pirmdienas līdz piektdienai veikals strādā no 10.00 līdz 19.00, sestdienās no 10.00 līdz 17.00.

 

 

 

 

Vairāk informācijas:

Kristīne Tjarve,

EURO RSCG PR sabiedrisko attiecību konsultante

29296617, kristine@eurorscgpr.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv